مهمترین برنامه توسعه ای شهرستان در جهت ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی است
18 خرداد 96  07:22 ب.ظ
فرماندار دیواندره در جلسه ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی را مهمترین برنامه توسعه ای شهرستان عنوان کرد

جعفر توان تصریح کرد: باید در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی را با توجه به ظرفیت و امکانات موجود در جامعه تبیین کنیم.

مهندس توان اظهار داشت: مردم ولی نعمتان ما هستند و خدمت به آنان باید در اولویت کاری مسئولان شهرستان قرار گیرد و از امکانات و منابع دراختیار برای خدمت به مردم استفاده کنند چرا که خدمت رسانی به مردم از وظایف یک مدیر موفق است.

وی اضافه کرد: مردم به درستی تشخیص خواهند داد که چه کسی توانایی خدمت به مردم را دارد و در مراحل حساس نیز نظر خود را اعلام می کنند.

فرماندار شهرستان دیواندره برنامه محور بودن را رمز موفقیت و پیشرفت عنوان کرد و اذعان داشت: موانع و مشکلات برنامه های توسعه ای شهرستان باید با مشارکت و همکاری همه جانبه رفع شود.

جعفر توان ادامه داد: برای توسعه زیرساخت های شهرستان براساس مزیت های منطقه ای برنامه ریزی و بانک اطلاعاتی کاملی از وضعیت شهرستان تهیه خواهد شد.

مهندس توان با بیان اینکه بسترها برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در شهرستان فراهم است، خاطرنشان کرد: عملیات احداث کارخانه سیمان دیواندره توسط بخش خصوصی به زودی شروع خواهد شد.

وی در پایان بر استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان و حمایت های ویژه دولت در جهت اجرایی نمودن برنامه های اقتصاد مقاومتی و مشارکت همه جانبه مردم در شهرستان تاکید کرد.

لازم به ذکر است با تاکید مهندس توان فرماندار شهرستان دیواندره، جلسه ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی و کارگروه رفع موانع تولید در شهرستان هر هفته برگزار خواهد شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره