چهار شنبه 8 بهمن سال 1399

اخبار

فرماندار:

50 برنامه فرهنگی به مناسبت گرامیداشت دهه بصیرت و سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان دیواندره برگزار می گردد

فرماندار دیواندره گفت: 50 برنامه فرهنگی به مناسبت گرامیداشت دهه بصیرت و سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان دیواندره برگزار می گردد
50 برنامه فرهنگی به مناسبت گرامیداشت دهه بصیرت و سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان دیواندره برگزار می گردد

جمال ارشدی، نهم دیماه را نماد همبستگی و همدلی ملت ایران را عنوان کرد و گفت: ملت ایران در نهم دیماه با همبستگی و همدلی، نشان دادند که نظام و رهبری مشروعیت و مقبولیت دارند.

 

ارشدی با بیان اینکه اساس نظام بر مبنای دین اسلام و قرآن کریم شکل گرفته است، تصریح کرد: دین اسلام دین برابری، عدالت، آزادی و صلح است، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در همین مسیر قرار گرفته و همه ما نیز باید در سایه دین و قرآن و پیروی از منویات رهبر فرزانه انقلاب گام برداریم.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را مایه افتخار ملت ایران و همه ملت های آزاده برشمرد و افزود: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در زمان حیات خود مایه عزت و افتخار بود و شهادت ایشان به همبستگی ملی تبدیل شد.

 

فرماندار دیواندره بیان کرد: برای ایجاد امنیتی که امروز در جامعه حاکم است، خون های زیادی ریخته شده، همه ما مدیون خون شهدا هستیم.

 

دکتر ارشدی با بیان اینکه بینش سردار شهید سلیمانی، عزت، صلح و همبستگی بود، ابراز داشت: ارزشهای دینی و انقلابی و باورهای اعتقادی باید در جامعه تقویت شود. مردم ایران به باورها و اعتقادات پایبند هستند، در شرایط فشار اقتصادی تحریم های ظالمانه، مردم همچنان برای عزت و سربلندی میهن اسلامی مقاومت و ایستادگی می کنند.

 

در ابتدای جلسه حاج ماموستا مرادی امام جمعه محترم دیواندره ضمن گرامیداشت نهم دیماه و تسلیت سالروز شهادت سردار سلیمانی، اظهار داشت: نهم دیماه نقطه عطفی در تاریخ کشور و نماد غیرت، عزت و استقلال فکری و رأی اعتماد ملت ایران به مشروعیت نظام و تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب مدظله العالی بود.

 

حاج ماموستا مرادی با بیان اینکه سردار دلها حاج قاسم سلیمانی دست جنایتکار داعش را قطع کرد و افزود: سردار سلیمانی دین بزرگی بر گردن همه ما بویژه کردها و کشورهای منطقه دارد.

 

شعار محوری دهه بصیرت سال 99: «بصیرت فاطمی، ولایتمدار، مقاومت علوی» نامگذاری شده است.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 76 ]
برچسب ها