پنج شنبه 23 مرداد سال 1399

اخبار

در ششمین روز هفته دولت:

35 پروژه عمرانی و خدماتی شهرستان دیواندره افتتاح شد

35 پروژه عمرانی و خدماتی شهرستان دیواندره افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره، در ششمین روز از هفته دولت 35 پروژه عمرانی و خدماتی شهرستان دیواندره با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، فرماندار دیواندره و جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

واحد تالار پذیرایی دیواندره

عصر امروز در سفر دکتر نصرالهی زاده به شهرستان دیواندره، واحد تالار پذیرایی افتتاح شد.

برای احداث این تالار شش میلیارد ریال از محل تسهیلات اشتغال فراگیر صنعت، معدن و تجارت پرداخت شده و 15 نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است.

 

طرح تولید ادوات کشاورزی شرکت پاییز کشت

طرح تولید ادوات کشاورزی شرکت پاییز کشت با حضور دکتر نصرالهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مهندس توان فرماندار دیواندره و معاون صنایع اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان افتتاح شد.

برای احداث این کارگاه 3 میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل تسهیلات اشتغال روستایی صنعت، معدن و تجارت پرداخت شده و 12 نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است.

 

افتتاح 12 پروژه عمرانی و خدماتی دهیاریهای بخش کرفتو

در ششمین روز از هفته دولت، 12 پروژه عمرانی و خدماتی روستاهای بخش کرفتو با حضور دکتر نصرالهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مهندس توان فرماندار دیواندره، مهندس قادری مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

برای اجرای این طرح ها 14 میلیاردو 590 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است. این طرح ها شامل جدول گذاری، سنگ فرش پیاده رو، زیر سازی و آسفالت معابر روستای ظفرآباد و اجرای شبکه فاضلاب، پارک کودک، سپتینک تانک و ... در روستاهای بخش کرفتو می باشد.

 

افتتاح متمرکز چهار کلاس درس شهرستان

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، مدرسه روستاهای فتاح آباد، احمدکر و دره سفته با 4 کلاس درس به طور متمرکز افتتاح شد.

مراسم متمرکز افتتاح این مدارس در روستای فتاح آباد برگزار شد. در این مراسم دکتر نصرالهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مهندس توان فرماندار دیواندره، مدیرکل نوسازی مدارس و جمعی از مسئولین شهرستان حضور داشتند.

مدرسه یک کلاسه روستای فتاح آباد از محل اعتبارات دولتی با هزینه کرد 2 میلیارد و 400 میلیون ریال احداث شده است.

 

بهره برداری از پروژه راه چهار روستای شهرستان به صورت متمرکز

شامگاه امروز با حضور دکتر نصرالهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مهندس توان فرماندار دیواندره، مدیرعامل شرکت گاز استان و جمعی از مسئولین شهرستان به طور همزمان پروژه آسفالت راه 4 روستای شهرستان در روستای طیطاق افتتاح و به بهره برداری رسید.

برای احداث و آسفالت راه روستاهای مران علیا، حسین آباد مران، قلعه ولیانه، درویشان و طیطاق بیش از 51 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

 

افتتاح 11 پروژه عمرانی و خدماتی دهیاریهای بخش سارال

در ششمین روز از هفته دولت، 11 پروژه عمرانی و خدماتی بخش سارال با حضور دکتر نصرالهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مهندس توان فرماندار دیواندره و جمعی از مسئولین شهرستان همزمان در شهر هزارکانیان افتتاح شد.

برای اجرای پروژه ها دهیاریهای بخش سارال 2 میلیارد و 940 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

افتتاح سوئیچ شماره 192 هزارکانیان

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، با حضور دکتر نصرالهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مهندس توان فرماندار دیواندره، مدیر عامل شرکت مخابرات استان و جمعی از مسئولین شهرستان پروژه خط انتقال فیبر نوری و تاسیس سوئیچ شماره 192 هزارکانیان افتتاح شد.

برای اجرای پروژه خط انتقال فیبر نوری و تاسیس سوئیچ شماره 192 هزارکانیان 3 میلیارد و سیصد میلیون ریال برای خط انتقال فیبر نوری و تاسیس سوئیچ شمارخ 192 هزارکانیان مبلغ 10 میلیارد ریال و

 

افتتاح گازرسانی به روستاهای آقبلاق و قره چی قران

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، پروژه گازرسانی به روستاهای آقبلاق و قره چی قران با حضور دکتر نصرالهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مهندس توان فرماندار دیواندره، مدیر عامل شرکت گاز استان و جمعی از مسئولین شهرستان همزمان در روستای آقبلاق افتتاح شد.

برای گاز رسانی به این روستاها 12 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است. روستای قره چی قران از توابع بخش مرکزی و آقبلاق از توابع بخش سارال دیواندره می باشد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 204 ]
برچسب ها