اخبار

22 بهمن محور وحدت و یکپارچگی مردم ایران است +(تصویر راهپیمایی)

نماینده مردم کردستان درمجلس خبرگان رهبری در جمع راهپیمایان شهرستان دیواندره،گفت: 22 بهمن روز تجلی و محور وحدت مردم انقلابی ایران و پشتیبانی از نظام است.
22 بهمن محور وحدت و یکپارچگی مردم ایران است +(تصویر راهپیمایی)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ ماموستا فایق رستمی نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری و مشاور استاندار در امور روحانیون اهل سنت استان ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد فجر انقلاب اسلامی، به حرکت الهی امام راحل(ره) اشاره و افزود: بنیانگذار انقلاب اسلامی با با استعانت از خداوند متعال و پشتوانه  مردم با ایمان و آزادیخواه ایران به خوبی قیام علیه ظلم، ستم و استکبار را رهبری و در نهایت در بهمن ماه 1357 انقلاب اسلامی را به سرانجام رساند.

ماموستا رستمی در ادامه  وقت شناسی مردم  مسلمان ایران  اسلامی و حضور گسترده آنان در تمامی عرصه ها را ضامن پیروزی و اقتدار  کشور در همه ابعاد سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی دانست و اظهار داشت: دشمنان نظام و انقلاب با تمام قوا و فناوریهای نوین نظامی در مقابل اتحاد و انسجام ملت و نیروی عظیم مردمی و پشتوانه نظام و رهبری، همیشه با شکست مواجه خواهند شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: مسئولین نظام باید قدر دان مردم بوده و از  این ظرفیت عظیم انسانی که همواره در لحظه های حساس و ضروری یار و یاور نظام و رهبری هستند خدا را شاکر و سپاسگزار باشند.

نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: به پاس این مجاهدت ها  با تمام توان و تلاش در جهت رفع مسائل و مشکلات مردم بویژه در بخش معیشت و اقتصاد، رفع بیکاری قشر عظیم جوان و  اشتغالزایی برای آنان  بیش از پیش تلاش کنند.

ماموستا رستمی از حضور گسترده و پرشور احاد مردم در راهپیمایی 22 بهمن و تجدید پیمان با آرمانهای امام راحل(ره) و انقلاب و اعلام حمایت از نظام و رهبری تقدیر و تشکر کرد.

مراسم با قرائت قطعنامه پایانی و تأیید آن توسط راهپیمائیان باسر دادن شعارهای انقلابی و آتش زدن پرچم آمریکای جهانخوار و اسرائیل غاصب به پایان رسید.

راهپیمایی  دشمن شکن و وحدت آفرین یوم الله بیست و دوم بهمن 97 باحضور ماموستا رستمی نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری، فرماندار، امام جمعه، اعضای شورای تامین و اقشار مختلف مردم شهرستان، همزمان با سراسر کشور در دیواندره و زرینه برگزار شد.

اقشار مختلف مردم شهرستان اعم از کسبه، اصناف، فرهنگیان، دانش آموزان، مسئولین و کارکنان دستگاههای دولتی، نیروهای نظامی و انتظامی، روحانیون و ورزشکاران در طول مسیر راهپیمایی با سردادن شعار های انقلابی  و ضد استکباری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 426 ]
برچسب ها