اخبار

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور:

156 واحد مسکونی برای مددجویان نیازمند مسکن در دیواندره احداث خواهد شد

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور در شورای اداری شهرستان دیواندره گفت: در سال جاری 156 خانوار مددجوی کمیته امداد دیواندره که نیاز اساسی آنها مسکن است، صاحب خانه خواهند شد.
156 واحد مسکونی برای مددجویان نیازمند مسکن در دیواندره احداث خواهد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ سیدپرویز فتاح تصریح کرد: خوشبختانه با تصویب قوانینی که در مجلس شورای اسلامی اتفاق افتاد وضعیت حمایت از مددجویان نسبت به گذشته بهتر شده است.

وی اظهار داشت: نمایندگان مجلس فهم درستی از وضعیت معیشتی مردم دارند و با تصویب تبصره 14 کمک زیادی به مددجویان دستگاه های حمایتی کردند.

فتاح بیان کرد: باتوجه به اینکه مسکن یکی از نیازهای اساسی مددجویان است، یک هزار واحد مسکونی در استان کردستان احداث خواهد شد که آورده مددجو در این طرح حداکثر 5 میلیون تومان است امیدوارم مسئولان مربوطه در این ارتباط کارها را تسریع دهند و هرچه زودتر خانه ها را بسازند.

اضافه کرد: سهم شهرستان دیواندره از این طرح ویژه 115 واحد است و 14 واحد نیز به عنوان سهمیه عادی را نیز دارند و در این سفر 27 سهمیه دیگر را برای دیواندره مصوب خواهیم کرد تا تمام 156 خانوار دیگر که نیازمند به منزل مسکونی در شهرستان هستند صاحب خانه شوند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور در ادامه تاکید کرد:  ظرف مدت 3 ماه آینده تمام واجدین شرایط تحت پوشش که در پشت نوبت هستند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی دیواندره قرار گیرند و وام های ضروری و جهزیه ها نیز پرداخت شود.

سیدپرویز فتاح خاطر نشان کرد: با توجه به جذب صددرصدی تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد دیواندره در سال گذشته، امسال این رقم را دو برابر و به 10 میلیارد تومان افزایش خواهیم داد و سقف پرداخت آن نیز به دویست میلیون ریال افزایش داده می شود.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 533 ]
برچسب ها