اخبار

فرماندار دیواندره:

104 کلاس درس آماده اسکان مسافران نوروزی در دیواندره است

توان فرماندار دیواندره گفت: 10 باب مدرسه با 104 کلاس درس شهرستان آماده اسکان اسکان مسافران و مهمانان نوروز سال جدید است.
104 کلاس درس آماده اسکان مسافران نوروزی در دیواندره است

جعفر توان تصریح کرد: آموزش و پرورش نسبت به تجهیز کلاس های درس در مدارس مورد نظر برای اسکان موقت مسافران نوروزی اقدامات لازم را بعمل آورده است.


مهندس توان اظهار داشت: در راستای خدمات رسانی و رفاه حال گردشگران و مسافران از تمام ظرفیت دستگاه های اجرایی شهرستان استفاده و به نحو مطلوب مناطق دیدنی و گردشگری به مسافران و مهمانان معرفی خواهد شد
.

 

وی ادامه داد: آمادگی لازم برای آمادگی محیط های شهری و روستایی به منظور استقبال از مسافران صورت گرفته و راهنمایی و پذیرایی از مهمانان نوروزی در ورودی های شهرستان نیز انجام خواهد شد.

 

رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر دیواندره به ضرورت آمادگی مقابله با حوادث احتمالی اشاره و افزود: دستگاه های خدمات رسان از جمله آتش نشانی، اورژانس، نیروی انتظامی، پلیس راه و راهنمایی و رانندگی و جمعیت هلال ‌احمر آمادگی لازم برای خدمت رسانی به شهروندان و مهمانان نوروزی را در شرایط خاص داشته باشند.

 

جعفر توان بر تجهیز و رفع نواقص مراکز خدمات بین راهی و اقامتی تاکید کرد و یادآور شد: دستگاه های متولی باید با فراهم کردن امکانات بیشتر، زمینه لازم را برای ارائه خدمات مطلوب و شایسته به مسافران و گردشگران نوروزی فراهم کنند.

 

وی افزود: احساس امنیت و برخورد مناسب با مسافران و مهمانان از جمله عوامل مهمی است که در میزان ماندگاری گردشگران در منطقه تاثیر بسزایی دارد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 290 ]
برچسب ها