اخبار

فرماندار دیواندره:

۸۷ میلیارد تومان پروژه در شهرستان دیواندره افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود

فرماندار دیواندره در جلسه ستاد دهه فجر، گفت: در ایام دهه مبارک فجر امسال ۹۵ پروژه در بخش‌های مختلف با اعتبار ۸۷ میلیارد تومان در این شهرستان کلنگ‌زنی یا افتتاح می‌شود.
۸۷ میلیارد تومان پروژه در شهرستان دیواندره افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود

جعفر توان در جلسه برنامه‌ریزی گرامیداشت دهه مبارک فجر اظهار داشت: ۴۵ پروژه عمرانی با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان و ۱۰ پروژه اقتصادی شامل تولید بتن آماده، تولید فوم، قطعات کشاورزی و سیلوی ۲۰ هزار تُنی روستای وزیر با اعتبار ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در این ایام به  بهره‌برداری می‌رسد.

 

مهندس توان تصریح کرد: در بخش روستایی نیز ۳۷ پروژه شامل سنگ فرش معابر، طرح هادی، احداث زمین ورزشی و شبکه فاضلاب با اعتبار ۲ میلیارد تومان دهه فجر امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

وی به شاخص‌ترین برنامه دهه مبارک فجر در شهرستان اشاره کرد و افزود: کلنگ زنی ۹ پروژه شامل احداث ۲۵۰ واحد مسکن محرومین، ۶ مدرسه (یک کلاسه روستایی طیطاق، ۶ کلاسه فاز ۳، دبستان ۳ کلاسه روستایی ظفرآباد، دبیرستان ۳ کلاسه روستایی زرینه ورمزیار، مدرسه ۹ کلاسه شهرک شهدا و مدرسه ۲ کلاسه روستایی کهریزه) و گلنگ زنی طرح گازرسانی به سه روستایی برده سفید، زلکه و زردک در بخش سارال با اعتبار ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از جمله دیگر برنامه‌ها است.

 

مهندس توان با بیان اینکه دهه فجر جشن پیروزی انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، طلیعه و نوید بخش تجلی اراده پروردگار برای استقرار حکومت صالحان و مستضعفین است.

 

وی با تاکید بر اینکه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را باید در مسیر گام دوم انقلاب حرکت کنیم، افزود: در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وارد مرحله خودسازی، جامعه پروری و تمدن سازی می شویم و در راستای عدالت خواهی، فساد ستیزی، ساده زیستی و پذیرش خطای متواضعانه حرکت می نماییم.

 

فرماندار دیواندره خاطرنشان کرد: امسال اجرای برنامه‌های فرهنگی در این ایام در اولویت قرار دارد و حضور مردم در تمام صحنه ها بخصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن که مصادف با چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی است به تمام جهانیان از جمله امریکا و رژیم صهیونیستی نشان می‌دهند همچنان رهرو انقلاب و حامی نظام اسلامی هستند.

 

وی با اشاره به اینکه خدمات دولت باید در ایام دهه فجر به اطلاع عموم مردم در بخش های مختلف برسد، تاکید کرد: مسوولان و روسای کارگروه‌های شهرستان با برنامه‌ریزی دقیق از این فرصت برای بیان خدمات دولت به مردم از طریق رسانه‌ها اقدام کنند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 133 ]
برچسب ها