اخبار

یک هزار و 934 نفر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را در دیواندره برگزار می کنند

فرماندار و رئیس ستاد انتخابات دیواندره، گفت: 1934نفر به عنوان عوامل اجرایی، بازرسی و نظارت در برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در 92 شعبه اخذ رأی این شهرستان همکاری دارند.
یک هزار و 934 نفر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را در دیواندره برگزار می کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جعفر توان اظهار داشت: کلیه عوامل اجرایی از جمله نمایندگان فرماندار و بخشدار،  اعضای شعب، کابران فناوری اطلاعات و اعضای هیئت های بازرسی، آموزش های را لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند دیده اند.

 

مهندس توان اضافه کرد: اعضای هیئت نظارت و نیروی انتظامی و بسیج در بحث نظارت و امنیت شعب اخذ رأی با ستاد انتخابات شهرستان همکاری می کنند.

 

وی با بیان اینکه شهرستان دیواندره دارای 80 هزار و 40 نفر جمعیت است که از این تعداد 62 هزار و ۵۰۰ نفر واجد شرایط رای دادن هستند، افزود: مردم این شهرستان در انتخابات‌های مختلف همواره حضور حداکثری و بالایی داشته‌اند.

 

فرماندار شهرستان دیواندره مهمترین رویداد سال جاری را انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برشمرد و تصریح کرد: رای مردم حق الناس است و مجموعه فرمانداری و اعضای ستاد انتخابات شهرستان امانت دار رای مردم هستند.

 

جعفر توان انتخابات را موجبات تقویت همبستگی و اتحاد جامعه بیان کرد و افزود: مردم دیواندره بار دیگر با حضور باشکوه و حداکثری خود رد پای صندوق های رأی برگ زرین دیگری را در حوزه انتخاباتی سنندج، دیواندره و کامیاران رقم بزنند.

 

مهندس توان ابراز داشت: در این دوره از انتخابات همه شعب اخذ رأی مجهز به دستگاه احراز هویت می باشند و رأی دهندگان هنگام مراجعه به شعب باید شناسنامه و کارت ملی را به همراه داشته باشند.

 

شعار امسال انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گام دوم انقلاب، قانونمداری، بی‌طرفی و انسجام ملی است.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 83 ]
برچسب ها