اخبار

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛

یادواره شهدای روستای کتک با حضور مهندس توان فرماندار شهرستان دیواندره برگزار شد

در هفتمین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس، ظهر امروز باحضور فرماندار دیواندره و جمعی از مسئولین، روحانیون، مراسم یادواره شهدای کتک در مسجد این روستا برگزار شد
یادواره شهدای روستای کتک با حضور مهندس توان فرماندار شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ فرماندار شهرستان دیواندره در این مراسم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، اظهار داشت:  دفاع مقدس از عاشورا سرچشمه گرفته است.

 

جعفر توان با بیان اینکه تمامی برنامه های انقلاب اسلامی در راستای مبانی دین مبین اسلام است، افزود: رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس با دلاوری و شجاعت از خون خود گذشتند تا امروز ما در آسایش و امنیت باشیم.

 

وی امنیت امروز ایران اسلامی را مرهون خون شهیدان و از خودگذشتگی جانبازان و رشادت ایثارگران دانست و تصریح کرد: همه شهدا سرداران بی ادعای انقلاب اسلامی هستند که با خون خود نهال انقلاب را به درختی تنومند تبدیل کردند.

 

فرماندار دیواندره ابراز داشت: همه ما باید نسبت به انقلاب و شهدا دین خود را ادا کنیم چرا که عزت و اقتدار امروز ما از جان فشانی شهدای عزیز است.

 

مهندس توان با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، گفت: سرلوحه قراردادن فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل های آینده، رمز سربلندی دنیا و آخرت همه ما را به دنبال دارد.

 

جعفر توان بیان کرد: در این شرایط که مورد شدیدترین تحریم ها از سوی استکبار جهانی قرار گرفته ایم، با تدابیر رهبر معظم انقلاب مدظله العالی و تلاش مسئولین در کشور ثبات و امنیت فراهم شده است.

 

وی به انتخابات پیش رو اشاره کرد و بیان کرد: شرکت در انتخابات پیش رو یکی از وظایف همه ما در برابر انقلاب اسلامی است چرا که انتخابات عرصه نمایش اقتدار ملی است.

 

فرماندا دیواندره ادامه داد: وظیفه دست اندرکاران انتخابات، فراهم کردن بستر مناسب برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور با حفظ بی طرفی و امانت داری از آرای مردم است.

 

منطقه چهل چشمه 48 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 260 ]
برچسب ها