اخبار

فرماندار دیواندره:

کنترل بیماری کرونا تحت تاثیر عوامل اجتماعی است

فرماندار دیواندره در جلسه ستاد مبارزه با کرونا شهرستان گفت: بحث کرونا صرف نظر از خود بیماری به یک مسئله اجتماعی تبدیل شده است
کنترل بیماری کرونا تحت تاثیر عوامل اجتماعی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ فرماندار دیواندره اظهار داشت: فاصله گذاری اجتماعی و فاصله گذاری هوشمند در اماکن عمومی یک بحث اجتماعی است که باید رعایت شود.

جمال ارشدی تصریح کرد: ساختار مدیریت شهرستان یک پیکره است و هدف ما مدیریت کلان و توسعه شهرستان با گفتمان تعامل می باشد.

وی از تلاش کادر درمانی در مبارز با کرونا تقدیر کرد و افزود: اقدامات کادر بهداشت و درمان نباید نادیده گرفته شود، تیم پزشکی در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا هستند.

فرماندار دیواندره بر رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید و ابراز داشت:کم کردن فاصله ها و حذف برخی از محدودیت ها به منزله پایان کرونا نیست، مردم باید از ترددهای غیرضروری خودداری کنند.

رئیس ستاد مقابله با کرونا شهرستان بابیان اینکه طرح فاصله گذاری اجتماعی در شهرستان مرحله به مرحله به حالت اجرا درآمده است، گفت: اداره صنعت، معدن و تجارت پروتکل های بهداشتی را به بخش صنعت ابلاغ و با همکاری شبکه بهداشت و درمان پیگیری نماید.

ارشدی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش رسانه ها در اطلاع رسانی مقابله با کرونا اشاره کرد و گفت:  رسانه ها با شفاف سازی و اطلاع رسانی نقش موثری در پیشگیری و فرهنگ سازی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا دارند.

در ابتدای این جلسه اعضای ستاد گزارشی از اقدامات انجام گرفته در سطح شهر و روستا را ارائه دادند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 49 ]
برچسب ها