جمعه 2 آبان سال 1399

اخبار

فرماندار دیواندره:

کمیته توسعه و عمران روستای گل قلعه تشکیل می شود

فرماندار دیواندره در جلسه شورای اداری بخش مرکزی که در روستای گل قلعه برگزار شد، گفت: کمیته توسعه و عمران روستای گل قلعه با مسئولیت معاونت عمرانی فرمانداری و با حضور بخشدار مرکزی، ادارات خدمات رسان شهرستان و دهیار و اعضای شورای اسلامی روستا تشکیل می شود.
کمیته توسعه و عمران روستای گل قلعه تشکیل می شود

به گزارش اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جمال ارشدی به اهداف تشکیل این کمیته اشاره کرد و اظهار داشت: کمیته توسعه و عمران گل قلعه به منظور احصاء و اولویت بندی مشکلات روستا، پیگیری و اقدام در جهت رفع درخواست های مردم تشکیل خواهد شد.

 

ارشدی خدمت رسانی به مردم را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: مسئولان ادارات با تمام توان در خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان تلاش کنند و نباید اجازه داد مشکلات سبب آزار مردم شود.

 

وی ابراز داشت: تا پایان سال آینده 14 روستای بخش مرکزی از جمله روستای گل قلعه از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

 

رئیس شورای اداری شهرستان بر اجرای طرح هادی و توسعه روستای گل قلعه توسط بنیاد مسکن تاکید و ادامه داد: یکی از اولویت های این روستا آسفالت جاده دسترسی است که پیگیری آن در دستور کار قرار گرفته و برای اجرای این جاده برنامه ریزی می شود.

 

ارشدی با اشاره به ظرفیت های دهستان چهل جشمه، گفت: دهستان چهل چشمه ظرفیت بالقوه ای در بخش دامپروری و زنبورداری دارد و طبیعت بکر آن بهترین منطقه برای توسعه صنعت توریستی و گردشگری است.

 

جمال ارشدی با بیان اینکه توسعه روستاها بدون مشارکت و همکاری مردم امکان پذیر نیست، افزود: رفع مشکلات روستاها توان مجموعه اداری شهرستان و همکاری و مشارکت مردم را می طلبد.

 

این جلسه صبح امروز در مسجد روستای گل قلعه برگزار و دکتر ارشدی با مردم گفتگو و درخواست های آنان را بررسی کرد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 43 ]
برچسب ها