اخبار

کلیه مغازه های سطح شهرستان دیواندره غیر از صنوف تامین کننده مایحتاج ضروری مردم تعطیل خواهند شد

فرماندار دیواندره گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، کلیه مغازه های سطح شهرستان دیواندره غیر از صنوف تامین کننده مایحتاج ضروری مردم تا 15 فروردین تعطیل خواهند شد
کلیه مغازه های سطح شهرستان دیواندره غیر از صنوف تامین کننده مایحتاج ضروری مردم تعطیل خواهند شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جعفر توان اظهار داشت: در راستای مصوبات ستاد ملی کرونا و ابلاغ ریاست محترم جمهور، کلیه مغازه ها غیر از صنوف مواد غذایی و تامین کننده مایحتاج ضروری مردم، تا ۱۵ فروردین بایستی بسته شود.

 

وی تصریح کرد: به اداره صنعت ،معدن و تجارت با همکاری پلیس نظارت بر اماکن عمومی، نسبت به تعطیلی و در صورت لزوم پلمپ اماکن غیر ضروری و پر تردد شهرستان اقدام نمایند.

 

فرماندار دیواندره بیان کرد: با توجه به روند افزایشی مبتلایان و نیز پیشگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا، از مردم شهرستان درخواست میکنیم در خانه های خود بمانند و مغازه داران از باز کردن مغازه ها خودداری کنند.

 

توان ادامه داد: مسائل و مشکلات صنوف مختلف را درک می کنیم، اما سلامت مردم در اولویت قرار دارد و تنها راه قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا رعایت نکات بهداشتی و پرهیز از تجمع و تردد در بازار و اماکن عمومی است.

 

گفتنی است رئیس جمهور پیشتر، موضوع تعطیلی بازار را تا ۱۵ فروردین به وزارت کشور ابلاغ کرده بود.

 

بر اساس اعلام وزارت بهداشت تا وقتی درمان یا واکسنی برای کرونا وجود نداشته باشد، کند کردن روند شیوع از طریق جلوگیری از تجمع ها و درخانه ماندن، اکیدا توصیه شده است.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 67 ]
برچسب ها