اخبار

فرماندار شهرستان دیواندره در جلسه ویدئوکنفرانس ستاد استانی طرح فاصله گذاری اجتماعی:

کلیه مصوبات طرح فاصله گذاری اجتماعی درشهرستان دیواندره اجرا شده است

فرماندار شهرستان دیواندره در جلسه ویدئو کنفرانس ستاد استانی طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: کلیه مصوبات طرح فاصله گذاری اجتماعی درشهرستان اجرا شده است.
کلیه مصوبات طرح فاصله گذاری اجتماعی درشهرستان دیواندره اجرا شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ مهندس توان اظهار داشت: معابر واماکن عمومی شهری توسط قرارگاه زیستی شهرستان گندزدایی و ضدعفونی می شود.

وی از اجرای کامل کلیه مصوبات طرح فاصله گذاری اجتماعی درشهرستان خبر داد و افزود: تمامی روستاهای شهرستان توسط دهیاران و اعضای شورای اسلامی ضدعفونی می شود.

جعفر توان تصریح کرد: طرح غربالگری و کنترل ورود وخروج ازسمت سقز اجرا شده و ورودی شهر دیواندره ازسمت سنندج مسدود شده و تردد خودروها از کمربندی صورت می گیرد.

فرماندار دیواندره با بیان اینکه اعمال محدودیت هایی برای روز طبیعت در نظر گرفته شده است، گفت: برای روز 12 و 13 فروردین محدودیت تردد در تفرجگاه ها بویژه منطقه سارال در نظر گرفته شده است.

مهندس توان به اجرای تمهیدات لازم برای جلوگیری از تجمعات اشاره و ادامه داشت: یازده نقطه شهرستان برای توزیع کود شیمیایی، به منظور جلوگیری از تجمع کشاورزان در نظر گرفته شده است.

وی ابراز داشت: از امام جمعه محترم دیواندره، اعضای محترم شورای تامین، تشکل های مردم نهاد، مردم شهرستان دیواندره بویژه کسبه و بازاریان که در اجرای این طرح همراهی کردند، تقدیر و تشکر می نمایم.

جلسه ستاداستانی طرح فاصله گذاری اجتماعی ظهر امروز باحضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارکردستان، فرمانداران ومدیران ستادی استان به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 89 ]
برچسب ها