اخبار

باحضور فرماندار شهرستان دیواندره:

کلنگ احداث مدرسه یک کلاسه خیرساز روستای علی آباد دوله ره ش به زمین زده شد

طی مراسمی با حضور فرماندار، امام جمعه دیواندره، مدیرکل نوسازی مدارس استان کردستان، بخشدار و شورای اسلامی بخش سارال و جمعی از مسئولین دیواندره کلنگ احداث مدرسه یک کلاسه خیرساز روستای علی آباد دوله ره ش از توابع بخش سارال شهرستان دیواندره به زمین زده شد.
کلنگ احداث مدرسه یک کلاسه خیرساز روستای علی آباد دوله ره ش به زمین زده شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ مهندس توان فرماندار دیواندره در این مراسم گفت: مدرسه سازی کاری بسیار ارزشمند است و خیرین مدرسه ساز نقش مهمی در جهت پروش آینده سازان و توسعه کشور دارند.

 

جعفر توان با بیان اینکه خدمت به مردم از برترین عبادتها است، تصریح کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باب رئوفت و مهربانی و خدمت به مردم وجود دارد و مسئولین باید در خدمات رسانی به روستاها اصل عدالت و برابری را رعایت کنند.

 

وی مشارکت مردم در کارهای خیر و عام المنفعه را مهم توصیف و اظهار داشت: توسعه هرچه بیشتر نیاز به استفاده از فرصت ها و ظرفیتهای موجود و مشارکت همه جانبه مردم دارد.

 

فرماندار دیواندره ابراز داشت: مسئولین همواره باید با همراهی مردم، انجام و مشارکت در کارهای خیر را برای آنان تسهیل نمایند.

 

جعفر توان در ادامه خاطرنشان ساخت: روستاهای بخش سارال نسبت به سایر بخش های شهرستان از نظر امکانات کم برخوردار است، با اقداماتی که در 22 ماه گذشته انجام گرفت، تلاش کردیم در تمامی شاخص ها عدالت در این بخش نیز رعایت شود.ذ

 

مهندس توان با قدردانی از حاج اکبر رضایی بجهت تعهد ساخت مدرسه یک کلاسه در روستای علی آباد دوله ره ش، ابراز امیدواری کرد نهضت احداث مدرسه توسط خیرین بومی در شهرستان همچنان ادامه داشته باشد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 587 ]
برچسب ها