شنبه 25 مرداد سال 1399

اخبار

فرماندار شهرستان دیواندره در هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش سال جاری:

کسب رتبه سوم در پروژه مهر 97 و رتبه اول کشوری در فعالیت های سواد آموزی، نشان از پویایی و تلاش مجموعه آموزش و پرورش شهرستان دارد.

کسب رتبه سوم در پروژه مهر 97 و رتبه اول کشوری در فعالیت های سواد آموزی، نشان از پویایی و تلاش مجموعه آموزش و پرورش شهرستان دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دیواندره با حضور فرماندار، امام جمعه، مدیر آموزش و پرورش، بخشداران و سایر اعضای شورای آموزش و پرورش هفتمین جلسه این شورا در شهرستان دیواندره و در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان دیواندره در این جلسه گفت: کسب رتبه سوم در پروژه مهر 97 و رتبه اول کشوری در فعالیت های سواد آموزی توسط آموزش و پرورش دیواندره در استان و کشور نشان از پویایی و تلاش کل مجموعه آموزشی و تربیتی شهرستان دارد که شایسته تقدیر می باشد.

مهندس توان با بیان اینکه آموزش و پرورش نیاز به حمایت همه جانبه کلیه دستگاهها دارد عنوان کرد: سرمایه گذاری در آموزش و پرورش به مثابه درخت پر ثمری است؛ که هرچه در رشد و نمو آن تلاش کنیم؛ کلیه آحاد جامعه از برکات آن استفاده خواهند کرد.

وی با اشاره به امر مهم مدرسه سازی و همچنین جلب مشارکت خیرین بخصوص خیرین بومی، اظهار داشت: خوشبختانه در دو سال اخیر در حوزه مدرسه سازی فعالیت های بسیار چشمگیری انجام شده است؛ که با این اقدام تعداد روستاهای دارای مدارس تخریبی به حداقل ممکن رسیده و این امر هم که فرهنگ احسان و انفاق در شهرستان است به خوبی ترویج شده است.

فرماندار شهرستان دیواندره در ادامه جذب تارکان تحصیل را یکی از راههای بسیار مهم پیشگیری از آسیب های اجتماعی برشمرد و بر اهتمام لازم در راستای انجام کامل آن با حمایت کلیه دستگاههای اجرایی تاکید کرد.  و اجرای برنامه های هفته سواد آموزی را بر  اساس دستورالعمل ارسالی خواستار شد.

در ادامه این جلسه عبدی مدیر آموزش و پرورش دیواندره به ارائه گزارشی از عملکرد اداره مربوطه شهرستان را ارائه نمود.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 513 ]
برچسب ها