یک شنبه 5 بهمن سال 1399

اخبار

باحضور فرماندار دیواندره برگزار شد:

کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان دیواندره

در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان مشکلات واحدهای تولیدی باحضور فرماندار دیواندره، مدیران دستگاه های اجرایی مربوطه و جمعی از مدیران شرکت های تولیدی در محل سالن اجتماعات فرمانداری بررسی شد.
کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان دیواندره

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ توان فرماندار دیواندره با اشاره به رونق تولید که توسط مقام معظم رهبری به عنوان شعار سال انتخاب شده است، گفت: مهم ترین وظیفه این کارگروه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و رفع مانع تولید است و در این راستا همه دستگاه های اجرایی شهرستان با تدبیر و چاره اندیشی و جدیت برای رفع این موانع در تلاش هستند.

 

جعفر توان با بیان اینکه از همه تولیدکنندگان در شهرستان قاطعانه حمایت می کنیم، اظهار داشت: بکارگیری راهکارها و اقدامات سریع و زود بازده جهت رفع موانع موجود بر سر راه تولید بسیار مهم است و با حمایت همه جانبه از تولیدکنندگان می توان زمینه های پیشرفت در امور مختلف را فراهم و نقش موثری در تحقق رونق تولید ایفا کرد.

 

وی تصریح کرد: تمام توان خود را برای رفع مشکلات مردم بکار گرفته ام و حمایت از بخش تولید و تلاش برای اشتغال جوانان شهرستان یکی از اولویت های کاری است.

 

کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان به‌ منظور بررسی و اتخاذ تصمیم در خصوص حل مشکلات واحدهای تولیدی به‌ویژه در موارد مربوط به تکمیل و راه‌اندازی طرح‌های نیمه‌تمام، تامین مالی، تعیین تکلیف بدهی‌های معوق و... است.

 

در ابتدای این جلسه، صاحبان واحدهای تولیدی هر یک به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند و در پایان پس از بحث و بررسی تصمیماتی در این خصوص اتخاذ گردید.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 453 ]
برچسب ها