اخبار

فرماندار شهرستان دیواندره:

کارگران عنصر اصلی پیشرفت و توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی جامعه هستند

کارگران عنصر اصلی پیشرفت و توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی جامعه هستند

فرماندار دیواندره گفت: کارگران با تلاش شبانه روزی خود در همه عرصه ها همواره عنصر اصلی پیشرفت و توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی جامعه هستند.

جعفر توان در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مراسم هفته کارگر گفت: کارگران قشر زحمتکش، نجیب، صبور و بزرگوار جامعه هستند که با تمام بحران ها و مشکلات همواره از عرصه خدمت و تولید دست نکشیده اند.

مهندس توان اظهار داشت: تلاش و کوشش کارگران در کسب روزی حلال و به حرکت درآوردن چرخ اقتصاد کشور بر هیچکس پوشیده نیست و هفته کار و کارگر فرصت مغتنم برای ارج نهادن به مقام ارزشمند این قشر و رسیدگی به خواست آنان است.

وی کار را اساس پیشرفت کشور دانست و افزود: کار بزرگ و چرخه تولید برعهده قشر زحمتکش کارگر در جامعه است.

فرماندار دیواندره به شعار سال 97 اشاره و تصریح کرد: شعار امسال خطاب به مردم و مسئولین است، مردم و مسئولین در هر جایگاه و موقعیتی که باشند باید با نقش خود و با درک صحیح شرایط، وظایف خود را به بهترین نحو انجام دهند و در تدوین برنامه های خود شعار سال را محور اصلی قرار دهند.

وی بر برگزاری برنامه های متنوع در این ایام تاکید و بیان کرد: در برگزاری مراسم های هفته کار و کارگر از ظرفیت جامعه کارگری در اجرای برنامه هایی از جمله مسابقات ورزشی، فرهنگی سرکشی از خانواده های معظم شهدای کارگری و غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا استفاده شود.

جعفر توان با بیان اینکه یکی از عوامل تولید ثروت و تحول نیروی انسانی و بالطبع کار است، افزود: جامعه ای موفق است که کار و تلاش را ارج نهد و برای آن قدر و منزلت قائل شود زیرا بخش عمده نیروی کار در قسمت کارگری کار می کنند.

وی اضافه کرد: مدیریت ناکارآمد و عدم استفاده درست از منابع انسانی، باعث هدر رفت انرژی و کار است.

مهندس توان ابراز داشت: رابطه کارگر و کارفرما باید رابطه سالم باشد تا منتج به نتیجه تولید و خودکفایی شود و بالاترین خدمت به کارگران دفاع از حقوق آنان و اقدامات مرتبط به آنان است.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 709 ]
برچسب ها