اخبار

ایازی بخشدار سارال:

کارگران رکن اصلی تولید و شکوفایی اقتصاد جامعه هستند

ایازی بخشدار سارال در مراسم گرامیداشت روز جهانی کارگر گفت: کارگران اصلی ترین رکن تولید و نقش مهمی در رشد و شکوفایی اقتصاد و تحقق شعار سال دارند.
کارگران رکن اصلی تولید و شکوفایی اقتصاد جامعه هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ بخشدار سارال با بیان اینکه همه ما باید تلاش کنیم اقتصاد کشور را بدون وابستگی به بیگانه شکوفا کنیم، گفت: تاکید رهبر معظم انقلاب در نامگذاری و شعار سالهای گذشته، اقتصاد مقاومتی، اشتغال، تولید و حمایت از کالای داخلی بوده است.

 

لقمان ایازی بزرگترین سرمایه کارفرما را کارگران دانست و اظهار داشت: در فرايند توليد، حذف حلقه کارگر امري ناممکن و ناشدني است و کارگران مهم ترین حلقه تولید محصولات داخلی هستند.

 

ایازی توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار را حمایت از تولید برشمرد و تصریح کرد: خرید محصولات داخلی علاوه بر حمایت از کالای داخلی، پایداری فرصت های شغلی در واحدهای تولیدی را به دنبال دارد.

 

بخشدار سارال به مقام کارگر در دین اسلام اشاره و بیان کرد: ارزش و منزلت کارگر یکی از آموزه های مهم در مکتب اسلام است که خوشبختانه کارفرمایان شهرستان به خوبی آن را رعایت کرده اند.

 

لقمان ایازی تلاش کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید شهرستان بویژه فرماندار دیواندره را قابل تقدیر دانست و افزود: با پشتوانه کارگروه اشتغال و حمایت دولت، بیش از 5/2 برابر سهمیه شهرستان از تسهیلات اشتغالزایی سال گذشته جذب و به چرخه تولید تزریق شد.

 

ایازی خاطرنشان کرد: زمینه فعالیت برای سرمایه گذاران و کارآفرینان در شهرستان فراهم است و همه دستگاه های اجرایی دیواندره از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای فعالیت در زمینه اشتغال و تولید حمایت خواهند شد.

 

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با تلاش در راستای تحقق شعار سال، بتوانیم مسیر توسعه شهرستان را بیش از پیش فراهم کنیم.

 

مراسم گرامیداشت هفته کار و کارگر امروز با حضور بخشدار سارال، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و جمعی از مسئولان و کارگران شهرستان در سالن آمفی تاتر مجتمع فرهنگی هنری برگزار شد.

 

این مراسم با اجراي برنامه هاي متنوع ادامه و در پايان با اهداي لوح از کارگران نمونه واحدهاي مختلف شهرستان تقدير به عمل آمد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 970 ]
برچسب ها