اخبار

چند خبر کوتاه از برنامه های هفتمین روز دهه مبارک فجر در شهرستان دیواندره

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ در هفتمین روز از دهه مبارک فجر چندین برنامه فرهنگی و محرومیت زدایی شهرستان دیواندره باحضور مهندس توان فرماندار دیواندره، امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.
چند خبر کوتاه از برنامه های هفتمین روز دهه مبارک فجر در شهرستان دیواندره

عطرافشانی و گلباران مزار شهدا

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر؛ فرماندار دیواندره به همراه امام جمعه، مسئولین، نیروهای نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم دیواندره بر مزار شهدای معظم دیواندره حضور یافتند و پرچم كشورمان به اهتزاز در آمد.

در اين مراسم ضمن سخنراني ماموستا مرادی امام جمعه دیواندره، پيام معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور توسط یکی از فرزندان شهدا قرائت و مزار شهدا عطرافشانی و گلباران شد.

 

افتتاح پلیس فتا فرماندهی انتظامی شهرستان دیواندره

پلیس فتا فرماندهی انتظامی شهرستان دیواندره صبح امروز با حضور مهندس توان فرماندار دیواندره، سردار آزادی فرمانده انتظامی استان کردستان، امام جمعه، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرمانده انتظامی شهرستان و شهردار دیواندره افتتاح و فعالیت رسمی خود را در این شهرستان بطور رسمی آغاز کرد.

 

افتتاح آسفالت محور اصلی روستای وزمان

بهسازی و آسفالت معبر اصلی روستای وزمان امروز با حضور بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح شد.

این پروژه به طول 6/1 کیلومتر و بالغ بر 250 میلیون تومان اعتبار با 850تن در دو لایه آسفالت، توسط اداره رهداری و حمل و نقل جاده ای با همکاری بخشداری مرکزی امسال اجرا شد.

 

کلنگ زنی 48 واحد مسکن محرومین

به طور همزمان 48 واحد مسکن محرومین مددجویان کمیته امداد حضرت امام(ره) در روستای جعفر آباد کلنگ زنی شد.

فاز دوم احداث مسکن محرومین تفاهم نامه همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان با اعتبار 16 میلیارد و هشتصد میلیون ریال تا پایان شهریور ماه سال 98 تحویل خانواده های هدف خواهد شد.

 

یادواره شهدای دهستان قراطوره

ظهر امروز فرماندار دیواندره به همراه امام جمعه، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان با حضور در روستای زرینه ورمزیار در مراسم یادواره شهدای دهستان قراطوره شرکت کردند.

مهمانی لاله های دهستان قراطوره با استقبال و حضور گسترده مردم و خانواده های معظم شهدا در مسجد روستای زرینه ورمزیار برگزار شد.

 

برگزاری میز خدمت در مسجد روستای زرینه ورمزیار

فرماندار دیواندره مهم ترین هدف تشکیل میز خدمت در روستاها را بررسی و رسیدگی به مشکلات مردم با حضور مسئولین در محل روستا به جهت فاصله این روستاها از مرکز شهرستان دیدار چهره به چهره روسای ادارات بویژه دستگاه های خدمات رسان برشمرد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 443 ]
برچسب ها