اخبار

پیام فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت 14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری

پیام فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت 14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری

فرماندار دیواندره با صدور پیامی، فرا رسیدن 14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری‌ را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ مهندس توان فرماندار دیواندره با صدور پیامی فرا رسیدن 14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری را به شهرداران و تمامی خادمین عرصه مدیریت روستایی در شهرستان تبریک گفت.

متن پیام صادره از سوی فرماندار شهرستان دیواندره به شرح ذیل است:

نهادینه ‌سازی فرهنگ مشارکت مردم، رضایتمندی شهروندان و دستیابی به شاخصه‌ های شهر و روستای توسعه یافته نیازمند برنامه ریزی های علمی و اراده جدی تلاشگران عرصه مدیریت شهری و روستایی است.

یکی از مهمترین سیاست گذاریها در سیستم مدیریتی جدید ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی است، لذا برنامه ریزی و مدیریت شهرداری ها و دهیاری ها باید به گونه ای باشد که علاوه بر ارائه خدمات مناسب به تنوع فعالیتها و ارزشهای فرهنگی و اجتماعی توجه نمایند.

بدون شک در فرایند مردم سالاری، کارآمدی و توانمندسازی شهرداری ها و دهیاری ها، موجب کیفیت بخشی به خدمات آنان خواهد شد و توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی را به دنبال دارد.

اینجانب ضمن تبریک 14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری، از خدمات شبانه روزی کارکنان پرتلاش و خدوم شهرداری ها و دهیاری های شهرستان تقدیر و تشکر نموده، توفیق روز افزون و سلامتی آنها را از درگاه خداوند متعال آرزومندم.

امید است شهرداران و دهیاران شهرستان زمینه مشارکت مؤثر مردم برای تحقق درآمدهای پایدار شهرداری و دهیاری را فراهم نمایند و با سرلوحه قراردادن اصل خدمت بی منت به مردم، در راستای کارآمد سازی هرچه بیشتر شهرداری ها و دهیاری ها گام بردارند.

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 573 ]
برچسب ها