اخبار

پیام فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت گرامیداشت سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی

پیام فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت گرامیداشت سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جعفر توان فرماندار دیواندره در پیامی هفتم دی ماه سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی را گرامی داشت.

متن پیام مهندس توان به این شرح است:

تعلیم و تربیت یکی از مهم ترین برنامه های دین مبین اسلام است برای تربیت انسانهایی که با عبور از تاریکی های جهل و نادانی، سرشار از معنویت و آسایش برپا دارد.

بنیانگذار و رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) با قدرت آگاهی و علم و اقتدا به سیره نبوی، در هفتم دی ماه 58 یک سال پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با فرمان تاسیس نهضت سوادآموزی، ملت مسلمان ایران را متوجه ضرورت یک عزم ملی و همگانی در پیشبرد این امر مهم نمودند.

جامعه ای که خود را به سلاح علم و دانش تجهیز نماید در تمام عرصه ها سربلند و پیروز خواهد شد و بر بام چنین سرزمینی پرچم فخر و برازندگی برافراشته می شود و افق های روشنی را پیش روی خویش خواهد گشود.

امید است جدیت و تلاش همه جانبه در این راه نورانی برای بهره مندی افرادی که هنوز از نعمت سواد محروم اند را در برداشته باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت فرا رسیدن سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی، این روز فرخنده را به تلاشگران این عرصه به خصوص مدیریت محترم آموزش و پرورش، کارشناسان، آموزش دهندگان و سوادآموزان سخت کوش نهضت سواد آموزی شهرستان دیواندره تبریک عرض نموده و از زحمات بی شائبه و خالصانه این عزیزان تقدیر و تشکر می نمایم. امید است در همه امورات زندگی موفق و سرافراز باشند.

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 1021 ]
برچسب ها