اخبار

پیام فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت هفته دفاع مقدس

فرماندار شهرستان دیواندره در پیامی به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، یاد و خاطره جانفشانی‌ها و ایثارگری های شهداء، رزمندگان، آزادگان و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت.
پیام فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت هفته دفاع مقدس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره، متن پیام مهندس توان به شرح زیر است:

 

دفاع مقدس نمادی از فرزانگی و مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت بزرگ ایران در دفاع از انقلاب، اسلام و دفاع از مرزهای آبی و خاکی میهن اسلامی است که درخشنده ترین و نفیس ترین حماسه ها را در طول تاریخ این سرزمین به یادگار گذاشته اند.

 

انقلاب اسلامی ایران به برکت فرهنگ ایثار و شهادت و با تاسی از آموزه‌های دینی، دهه چهارم خود را با سربلندی در آزمون‌های سخت و دشوار پشت سر گذاشته و با اقتدار در مسیر توسعه و پیشرفت گام برمی‌دارد.

 

ملت بزرگ ایران در مقطع کنونی نیز همانند دوران دفاع مقدس، با دفاع از کیان و آرمان انقلاب حماسه ای دیگر در رسالت تاریخی خود ایفا خواهند نمود. بی تردید این اراده خلل ناپذیر بار دیگر به عنوان یکی از افتخارات ماندگار تاریخ حماسه آفرینی های ملّت ایران به ثبت خواهد رسید.

  

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، بویژه شهدای والامقام شهرستان دیواندره، از درگاه ایزد منان توفیق خدمت به خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان سرافراز را خواستارم.

 

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 156 ]
برچسب ها