اخبار

پیام فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر

جعفر توان فرماندار دیواندره در پیامی سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را به قهرمانان و جان برکفان دوران هشت سال دفاع مقدس، ایثارگران، جانبازان، خانواده های معظم شهدا و ملت شریف ایران به ویژه مردم انقلابی و مومن این شهرستان تبریک گفت.
پیام فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره در متن این پیام آمده است؛

 

حماسه آزادسازی «خرمشهر» یکی از رویدادهای مهم تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران است که با مدد الهی و صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به وقوع پیوست که عظمت آن برای همیشه در حافظه تاریخی ملت ما به یادگار خواهد ماند.

 

حماسه آفرینی‌، مقاومت و عزم مردمی است که در راه دفاع از اصول و ارزش های انقلاب، اقتدار و امنیت ایران اسلامی تا پای جان ایستادند تا دشمن از تهاجم و تعرض به این مرز و بوم، برای همیشه مایوس بماند.

 

آزادی خرمشهر نمادی از وحدت و همبستگی ملی و حضور شجاعانه مردم در عرصه های دفاع از تمامیت ارضی کشور بود. بی شک باورها و نگرشهای اصیل دفاع از حریم ارزشهای ناب این انقلاب را می توان تا ابد برای تمامی آزادی خواهان و عدالت طلبان جهان تفسیر کرد.

 

اینجانب، فرارسیدن سوم خرداد، سالروز آزاد سازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به عموم مردم شهید پرور شهرستان دیواندره، خصوصاً خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان عزیز تبریک می گویم و از درگاه پروردگار قادر متعال برای ملت بزرگ ایران اقتدار و سربلندی روز افزون و برای شهدای والامقام آزاد سازی خرمشهر، رحمت بی کران و علو درجات مسالت می نمایم.

 

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 690 ]
برچسب ها