اخبار

پیام فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت روز سربازان گمنام امام زمان (عج)

فرماندار شهرستان دیواندره در پیامی به مناسبت روز سربازان گمنام امام زمان(عج)، ضمن تبریک این روز به همه تلاشگران بی نام و نشان عرصه امنیت، از تلاش‌های خالصانه آنان در سنگر تامین امنیت و آرامش جامعه قدردانی کرد.
پیام فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت روز سربازان گمنام امام زمان (عج)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ متن پیام مهندس توان به این شرح است:

 

تاکید و توجه به مقوله امنیت در توسعه و پیشرفت هر جامعه‌ از اصول بدیهی و پذیرفته شده است و به عنوان مهم ترین نیاز انسان در ابعاد مختلف اخلاقی، اقتصادی، اجتماعی، حقوقی و خانوادگی تجلی پیدا می‌کند.

 

صیانت از منافع ملی و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، حفظ وحدت و انسجام ملی، مبارزه با تروریسم، فراهم کردن امنیت به‌عنوان بستری برای سرمایه‌گذاری و توسعه اقتصادی و بالاتر از همه تامین امنیت مردم شریف ایران اسلامی از مهم‌ ترین خدمات سربازان گمنام امام زمان(عج) است.

 

بدون شک راهبرد وزارت اطلاعات صیانت از ارزش‌های اسلامی و منافع ملی در برابر هجمه بیگانگان و دشمنان اسلام، تامین امنیت و حراست از ملت بزرگ ایران اسلامی است که در این راه شهدای زیادی تقدیم اسلام و انقلاب نموده‌اند.

 

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)، از خدمات و مجاهدت‌ های صادقانه و خالصانه آنان در سنگر تامین امنیت و آرامش جامعه تقدیر و تشکر می نمایم. موفقیت و سلامتی این عزیزان در برقراری نظم و امنیت پایدار کشور را از خداوند متعال مسئلت دارم.

 

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 457 ]
برچسب ها