اخبار

پیام فرماندار دیواندره به مناسبت 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

پیام فرماندار دیواندره به مناسبت 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت یوم الله 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیامی را صادر کرد واز  اقشار مختلف مردم شهرستان برای حضور گسترده راهپیمایی این روز دعوت کرد.

 

متن پیام مهندس توان به شرح ذیل است:

در تاریخ ایران سرافراز سیزدهم آبان از جمله روزهای پر فروغی است که دانشجویان و دانش آموزان متعهد و انقلابی توانستند با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا فریاد ظلم ستیزی انقلاب اسلامی ایران را در جهان طنین انداز نمایند.

 

بدون شک مردم همیشه در صحنه شهرستان دیواندره همگام با اقشار مختلف مردم قدرشناس ایران در مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار حضوری فراگیر و گسترده خواهند داشت و ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی ابراز می‌نمایند.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت یوم الله 13 آبان، این روز بزرگ را به همه دانش آموزان عزیز و مردم شهیدپرور شهرستان دیواندره تبریک عرض می نمایم، امید است در حفظ و صیانت از دستاوردها و آرمانهای انقلاب اسلامی و خنثی نمودن توطئه های دشمن موفق و موید باشید.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 532 ]
برچسب ها