اخبار

پیام فرماندار دیواندره به مناسبت روز پاسدار و روز جانباز:

پیام فرماندار دیواندره به مناسبت روز پاسدار و روز جانباز:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ جعفر توان فرماندار دیواندره در پیامی میلاد باسعادت حضرت امام حسین(ع) روز پاسدار و ولادت فرخنده حضرت ابوالفضل العباس(س) روز جانباز را تبریک گفت .

متن پیام مهندس توان بدین شرح است:

پاسداران انقلاب اسلامی سندی زنده از ایثارگری و جانفشانی در راه حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی و به تعبیر مقام معظم رهبری شهیدان زنده ای هستند که از تمام وابستگی های دنیوی جدا شده و به دفاع از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی برآمدند.

ملت ايران آسايش و آرامش امروز خود را مديون فداکاری و جانفشاني پاسداران و جانبازان سرافراز و فداکار مي دانند كه هشت سال دفاع مقدس، با اخلاص و ايمان به خداوند متعال، غيورانه از كشور و كيان جمهوري اسلامي ايران دفاع كردند تا آزادگي را براي ملت ايران به ارمغان بیاورند و مفهوم آزادي و آزادگي را در فرهنگ لغت اين سرزمين معنا ببخشند.

اینجانب فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار و ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز را به تمامی پاسداران و جانبازان پرافتخار میهن اسلامی به ویژه پاسداران و جانبازان سرافراز شهرستان دیواندره تبریک و تهنیت عرض نموده و سربلندی همگان را در پیمودن راه شهدای عزیز از درگاه خداوند متعال خواستارم.

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 727 ]
برچسب ها