اخبار

پیام دعوت فرماندار دیواندره از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس

فرماندار دیواندره در آستانه روز قدس و همبستگی با ملت مظلوم فلسطین و مستضعفین جهان، از مردم شریف شهرستان برای حماسه ‌آفرینی در روز جهانی قدس و همراهی با آرمان‌های امام راحل پیامی صادر کرد.
پیام دعوت فرماندار دیواندره از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ متن پیام دعوت مهندس توان خطاب به مردم شهرستان برای دعوت در راهپیمایی روز جهانی قدس به این شرح است:

  

روز جهانی قدس پیام آزادی بخشی، حق طلبی و مقابله با خوی استکباری ابرقدرتها به جهان و موعد همبستگی ملّت ‌های آزاده ‌ی جهان با مردم مظلوم فلسطین است که یکصدا و یکپارچه ندای آزادی و آزادگی سر می‌دهند.

 

دفاع از آرمان فلسطین و زنده نگه داشتن این وصیت تاریخی امام راحل رسالتی است مهم که امروزه باید بیش از هر زمان دیگر به آن پرداخت تا یکبار دیگر این روز بزرگ را در تاریخ ماندگارتر کنیم.

 

بی‌تردید حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس بویژه در شرایط جدید منطقه ای و عهد شکنی های استکبار جهانی و جنایت های روز افزون رژیم صهیونیستی، توطئه‌ها، تفرقه و اختلاف ‌افکنی بین مسلمانان را خنثی و آرمان آزادی و رهایی کامل قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیست را محقق می‌سازد.

 

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، از اقشارمختلف مردم مومن و شریف شهرستان دیواندره دعوت می نمایم همچون سال‌های گذشته همگام با آحاد ملت با حضوری گسترده در این راهپیمایی باشکوه بار دیگر همبستگی، صلابت و بیداری اسلامی را به جهانیان نشان دهند.

 

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 327 ]
برچسب ها