اخبار

پیام تبریک فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت هفته قوه قضائیه:

پیام تبریک فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت هفته قوه قضائیه:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری دیواندره؛ فرماندار دیواندره با صدور پیامی ضمن بزرگداشت سالروز شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش، هفته قوه قضاییه را به تمام دست اندرکاران امر قضا در کشور به خصوص این شهرستان تبریک گفت.

 متن پیام تبریک مهندس توان خطاب به مسولان قضایی شهرستان بدین شرح است:

قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار در جمهوری اسلامی نقش ارزنده ای در حراست از آرمانهای اصیل اسلامی و ارزشهای والای انقلاب شکوهمند دارد، صیانت از کرامت انسانی و تلاش در جهت برقراری عدالت، تحقق حقوق شهروندی و همچنین دفاع از مظلومان نیز از رسالتهای مهم دستگاه قضایی است.

بی شک بخش اعظمی از امنیت پایدار و برقراری نظم و تامین آسایش و آرامش در جامعه مرهون کوشش و همت مسوولان قضایی و بخشهای مختلف دستگاه قضا است که به صورت جدی به  مبارزه با ناهنجاری های اجتماعی، قانون شکنی ها و جرائم مختلف برخواسته و از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دكتر بهشتی و 72 تن از یاران امام راحل، فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را به مردم شریف شهرستان و همه تلاش گران و کارکنان تلاشگر این دستگاه  تبریک عرض نموده و ازخداوند سبحان برای همه این عزیزان عزت و سرافرازی و توفیق خدمت به ملت شریف و قدر شناس را مسالت می نمایم.

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 745 ]
برچسب ها