اخبار

پیام تبریک فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت هفته دولت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جعفر توان فرماندار دیواندره در پیامی ضمن تبریک هفته دولت، فرا رسیدن این ایام را فرصتی مناسب برای تقویت همدلی بین دولت و ملت دانست.
پیام تبریک فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت هفته دولت

متن پیام مهندس توان به این شرح است:

شهیدان رجایی و باهنر با توکل بر خداوند سبحان، تلاش بی وقفه و تاسی از فرامین امام راحل از لحظه لحظه توفیق خدمتگزاری استفاده نموده و با دلسوزی به گره گشایی از کار مردم و انقلاب اسلامی پرداختند.

هفته دولت فرصت مناسبی است تا مردم قدرشناس ایران اسلامی با دستاوردها و تلاش های مجموعه دستگاه های دولتی آشنا شده و باور داشته باشند که دولتمردان خدمت به مردم و ایجاد جامعه ای سراسر امید و شور و نشاط را اولویت و سرلوحه کار خود قرار داده اند.

 اکنون که کشور در شرایطی ویژه ای قرار دارد با درایت و تلاش بی وقفه دولت تدبیر و امید در رفع تحریم های ظالمانه، گام های بلندی در جهت رونق اقتصادی، آرامش سیاسی و عزت و توانمندی ملت ایران در عرصه های داخلی و بین المللی برداشته شده، یقیناً همدلی و همزبانی دولت و ملت بیش از هر زمان دیگری فراهم گشته و افق های جدیدی از پیشرفت و توسعه پیش روی ملت تاریخ ساز ایران گشوده خواهد شد.

در شهرستان دیواندره نیز با حمایت از خلاقیت و نوآوری و تلاش بی وقفه مسئولان در رفع موانع تولید و افزایش اطمینان به سرمایه گذاری با جذب و پرداخت بیش از 180 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و کسب رتبه اول استان، دست آوردهای ارزشمندی در راستای سیاست های "اقتصاد مقاومتی" و ایجاد اشتغال پایدار در روستاها بدست آمده که بخوبی برای مردم عزیز و شرافتمند شهرستان دیواندره مشهود و آشکار می باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر دولت، هفته دولت را به تمامی کارکنان و کارمندان خدوم دولت در شهرستان تبریک عرض نموده و  توفیق بیش از پیش در خدمتگزاری به مردم عزیز و شریف ایران اسلامی را از خدای سبحان مسئلت دارم.

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 796 ]
برچسب ها