چهار شنبه 12 آذر سال 1399

اخبار

پیام تبریک فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

پیام تبریک فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

فرماندار شهرستان دیواندره طی پیامی سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ متن پیام مهندس توان به شرح زیر است:

 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی متعهد، مردمی و برخاسته از آرمان‌های حق طلبانه و آزادیخواهانه ملت ایران است كه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در دوم اردیبهشت ماه سال 1358 با تشكیل این نهاد پشتوانه‌ ي محكمی برای انقلاب و مردم مسلمان ایران به یادگار نهادند.

 

سپاه پاسداران در سایه روحیه انقلابی و معنوی توانست نقش تعیین كننده‌ای در دفع توطئه های ایادی استكبار به جمهوری اسلامی ایفا و درس تلخی به دشمنان اسلام بدهد و حفظ و استمرار نظام جمهوري اسلامي را تضمين كند.

 

امروز پس از گذشت 40 سال از تاسیس این نیروی ارزشی و پرافتخار، برگ‌های زرین حماسه، ایثار و افتخار در تمام ادوار انقلاب اسلامی به ویژه در دوران دفاع مقدس شكل گرفته و بالنده‌تر و مقتدرتر از گذشته در راه حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمان‌های بلند امام راحل(ره) و كیان نظام اسلامی تلاش می کند و امید و پشتوانه ای محكم برای مردم و نظام مقدس اسلامی شده است.

 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مظهر خدمت رسانی به مردم ایران در تمامی زمینه‌ها هستند. در روزهای اخیر که شهرهای زیادی درگیر سیل، رانش زمین، قطعی آب و برق و… شده‌اند، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور به موقع و موثر خود در مناطق سیل‌زده، آسیب‌ها را به حداقل رسانده و توانستند بسیاری از مردم گرفتار را نجات دهند.

 

مردم در راهپیمایی ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی، انزجار خود را از اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران با فریادهای رسا اعلام کردند و با سردادن شعار «من سپاهی ام» حمایت خود را از نیروهای مردمی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر، سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به غیور مردان سپاه بویژه فرماندهان،پرسنل و سربازان عزیز سپاه پایداران شهرستان تبریک عرض نموده، امید است با اتکال به خداوند متعال این نیروی مردمی، بیش از پیش در راستای تحقق رسالت های خویش موفق باشد.

 

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 1810 ]
برچسب ها