اخبار

پیام تبریک فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت روز ملی روستا:

همزمان با روز ملی روستا، مهندس توان فرماندار دیواندره در پیامی ۱۵ مهر روز ملی روستا و عشایر را به تمامی روستاییان زحمتکش شهرستان تبریک گفت.
پیام تبریک فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت روز ملی روستا:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ متن پیام بدین شرح است:

 

روستا یکی از ارکان استقلال اقتصادی، تقویت توان مالی و پشتوانه سیاسی و امنیتی هر کشوری محسوب می شود و در کشور اسلامی ما نیز با دارا بودن فرصت های بی نظیر طبیعی و تولیدی نقش مهمی در پیشبرد اهداف و سیاستهای اقتصاد مقاومتی داشته است.

 

توجه ویژه به مناطق روستایی و ارتقای شاخص های توسعه پایدار روستاها از جمله اولویتهای اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید بوده است. در همین راستا به منظور ایجاد فضای کسب و کار روستاها، در سال جاری بیش از 190 درصد سهم شهرستان دیواندره(بیش از 210 میلیارد ریال) از "تسهیلات اشتغال پایدار روستایی" جذب و به طرح های تولیدی و صنایع تبدیلی اعطا شده است.

 

روستاهای دیواندره با دارا بودن فرصت های خدادادی و استعدادهای تولیدی و محیطی، زمینه تقویت فعالیت های اقتصادی را دارد و مسئولین شهرستان نیز در این مسیر همراه و حامی تمامی فعالان اقتصادی در روستاها خواهند بود.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت روز ملی روستا و آرزوی سربلندی و عزت برای همه روستانشینان این مرز و بوم به ویژه روستائیان شهرستان دیواندره، امیداست با مشارکت، همکاری و هم افزایی همه روستائیان عزیز، بستر و زمینه توسعه روستاهای شهرستان برای زندگی بهتر فراهم گردد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 559 ]
برچسب ها