اخبار

پیام تبریک، فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت روز مجلس

در بخشی از پیام تبریک مهندس توان فرماندار دیواندره به مناسبت روز مجلس آمده است: شهید آیت الله سیدحسن مدرس الگوی نماینده باتقوا، آزادیخواه، شجاع، متعهد و خیرخواه مردم است.
پیام تبریک، فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت روز مجلس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مهندس توان فرماندار شهرستان دیواندره با صدور پیامی دهم آذر،  روز مجلس را تبریک گفت.

 

در متن پیام جعفر توان آمده است:

مجلس شورای اسلامی مهر تائیدی بر تحقق دموکراسی حقیقی مبتنی بر اخلاق و دین در کشور ایران اسلامی بوده و همواره عرصه تحقق زیباترین صحنه های همدلی ملت و بهترین الگو برای تکیه بر اراده مردمی در راه موفقیت و توسعه است.

 

سالروز شهادت آیت الله سید حسن مدرس به عنوان روز مجلس نشانگر جایگاه ویژه و برتر دستگاه قانون گذاری کشور و رسالت خطیر نمایندگانی است که با آرای متقن و هوشمندانه مردم به خانه ملت راه یافته اند تا بتوانند با تدبیر و آگاهی مسیر قانونمندی در کشور را تداوم بخش بخشند.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره روحانی اسوه و مجاهد، شهید آیت‌ا… سیدحسن مدرس فرا رسیدن دهم آذرماه روز مجلس شورای اسلامی را به نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی تبریک عرض می نمایم. امید است در سایه رحمت الهی با هم افزایی و همکاری روزافزون بتوانیم در مسیر توسعه پایدار کشور عزیزمان و رشد شاخص های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مردم شریف شهرستان دیواندره گام های موثرتری برداریم.

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 747 ]
برچسب ها