اخبار

پیام تبریک فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت روز شوراها

پیام تبریک فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت روز شوراها

فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت نهم اردیبهشت ماه روز شورا پیام تبریک صادر کرد.

نهم اردیبهشت روز تاسیس شوراهای اسلامی بیانگر تاثیر جدی مردم در اداره امور و زمینه ساز نقش عینی آنان در تعیین سرنوشت جامعه است.

اصل شوراها یکی از اصول مترقی و روشن قانون اساسی است که برگرفته از آیات نورانی قرآن و احادیث پیامبر اکرم(ص) و سرچشمه های زلال آموزه های دینی ماست که به یمن استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی جامه عمل پوشیده است.

یقینا شوراها در سطح شهر و روستا جایگاهی برای تکیه بر عقلانیت و بهره جویی از اندیشه جمعی هستند و با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشأت گرفته از آرای مردم، می توانند نقش بسزایی در توسعه و عمران شهر و روستا داشته باشند.

اینجانب فرا رسیدن نهم اردیبهشت ماه، روز شوراها را به همه اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا بویژه شهرستان دیواندره که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر و روستا برای نیل به جامعه شهروند مدار تلاش می کنند، تبریک عرض می نمایم.

به امید اینکه این نهاد، بالنده تر و باتجربه تر از گذشته در جهت ارائه خدمت «خالصانه و بی منت» در حوزه وظابف و اختیارات خود گام بردارد و در سالی که توسط مقام معظم رهبریمدظله العالی بعنوان «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری شده، تلاش و کوشش کنیم تا همچون گذشته منویات رهبری فرزانه انقلاب را نصب العین قرار داده و توفیق روز افزونی در خدمت به اقشار مردم شریف شهرستان داشته باشیم.

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 992 ]
برچسب ها