اخبار

پیام تبریک فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت روز دانشجو

پیام تبریک فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت روز دانشجو

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مهندس توان فرماندار شهرستان دیواندره در پیامی 16 آذر روز دانشجو را تبریک گفت.

 

در پیام فرماندار دیواندره آمده است:

 

دانشجویان ایران اسلامی میراث دار خون های پاکی هستند که برای پیروزی انقلاب و استحکام پایه های استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی با مجاهدت و ایثار از همه هستی خود گذشتند. 16 آذر یادآور رسالت و نقش دانشجویان عزیز در به ثمر نشستن انقلاب بزرگ ملت ایران و نمادی از پایمردی و ایستادگی دانشجویان با بصیرت در برابر ظلم و ستم و دست درازی بیگانگان به منافع ملی است.

 

در شرایطی که کشورهای استعمارگر و دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به اقتدار کشور عزیزمان ایران چشم دوخته اند، امروز در سایه الطاف الهی و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری  ایران اسلامی در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفته، دانشجویان فهیم باید  ضمن آگاهی از مسائل و موضوعات روز کشور، خود را با علم و دانش برای خدمت به کشور و ملت بزرگ ایران تجهیز و آماده نمایند.

 

اینجانب فرا رسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو را به تمامی دانشجویان ایران اسلامی به‌ ویژه دانشجویان شهرستان دیواندره تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون تمامی دانشجویان و دانش پژوهان ایران اسلامی را از خداوند متعال خواستارم.

 

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 216 ]
برچسب ها