پنج شنبه 23 مرداد سال 1399

اخبار

پیام تبریک فرماندار دیواندره به مناسبت هفته قوه قضائیه

جعفر توان فرماندار دیواندره با صدور پیامی هفته قوه قضاییه را تبریک گفت.
پیام تبریک فرماندار دیواندره به مناسبت هفته قوه قضائیه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مهندس توان فرماندار شهرستان دیواندره با صدور پیامی هفته قوه قضاییه را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

 

قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از ارکان اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با پاسداری از قانون اساسی و سرلوحه قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبریمدظله العالی دستاوردهای مهمی در زمینه‌های تدوین لوایح قضایی، كاهش اطاله دادرسی، پیشگیری از وقوع جرم، اصلاح مجرمان، احیای حقوق عامه و گسترش آزادی‌های مشروع داشته است.

 

شهادت مظلومانه آیت‌الله دکتر شهید بهشتی و 72 تن از یاران ایشان فرصتی برای تکریم تلاش خادمان قوه قضاییه است، بی‌شک قوه قضاییه در سراسر میهن اسلامی، وظیفه‌ای حساس در احقاق حقوق فردی و اجتماعی آحاد مردم و نقشی اساسی در تحقق بخشیدن عدالت در جامعه را عهده دار است.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دكتر بهشتی و 72 تن از یاران امام راحل، فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را به همه خدمتگزاران و مسوولان قضایی، قضات، دادیاران، دادرسان و كاركنان این قوه در شهرستان دیواندره را تبریك گفته و برای این عزیزان توفیق در خدمت به مردم و پاسداری از قانون و عدالت آرزومندم.

 

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 787 ]
برچسب ها