اخبار

پیام تبریک فرماندار دیواندره به مناسبت هفته دفاع مقدس:

مهندس توان فرماندار دیواندره طی پیامی هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهید پرور شهرستان و خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.
پیام تبریک فرماندار دیواندره به مناسبت هفته دفاع مقدس:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ در متن این پیام آمده است:

۳۱ شهریور ماه سالروز آغاز حمله ناجوانمردانه رژیم بعث عراق به ایران اسلامی و آغاز جنگ تحمیلی است. شروع جنگ ۸ ساله و دفاع مقدس ملت سلحشور ایران در برابر همه زورگویان جهان، حماسه بزرگ ملتی است که افتخار ایران و همه آزادگان جهان است.

در دفاع مقدس جوانان و رزمندگان اسلام با از خودگذشتگی‏ ، ایثار و شهادت را به عنوان فرهنگی ارزشی و ارزشی فرهنگی، زمینه ساز دفاع مقدسی شدند که برای همیشه در تاریخ جاودانه شد.

در 8 سال جنگ تحمیلی ملت بزرگ ایران با غرور ملی و اتحاد و همبستگی در دفاع از شریعت اسلام و آب و خاک میهن عزیزمان با نثار خون پاک فرزندان این مرز و بوم و ایثار و مجاهدت‌های مثال زدنی در سایه رهبری مدبرانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران که جهانیان را به تحیر و تحسین واداشت.

اینجانب فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به همه ایرانیان بخصوص خانواده محترم شهدا؛ رزمندگان، ایثارگران و مردم عزیز شهرستان دیواندره تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی را پرتو منویات مقام معظم رهبریمدظله العالی مسألت می‌ نمایم.

جعفرتوان

فرماندار شهرستان دیواندره


بازدید [ 507 ]
برچسب ها