چهار شنبه 12 آذر سال 1399

اخبار

پیام تبریک فرماندار دیواندره به مناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها

جعفر توان فرماندار دیواندره طی پیامی نهم اردیبهشت ماه روز شوراها را تبرک گفت.
پیام تبریک فرماندار دیواندره به مناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مهندس توان فرماندار شهرستان دیواندره طی پیامی نهم اردیبهشت ماه روز شوراها را تبرک گفت.

 

متن پیام فرماندار دیواندره به شرح ذیل می باشد:

 

نهم اردیبهشت ماه روز ملی تشکیل شوراهای اسلامی نقطه عطف مشارکت مردم در اداره امور جامعه و نمادی از وحدت و مشارکت  آنان در آبادانی و تسهیل روند اجرای برنامه های شهری و روستایی است.

 

بدون شک همراهی، حضور و مشارکت گسترده مردم یکی از پایه های اصلی تحقق انقلاب اسلامی و عامل اساسی در استمرار آن بوده است و شوراها نیز با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشأت گرفته از آرای مردم می توانند نقش بسزایی در تداوم و پیشرفت حرکت رو به رشد میهن اسلامی مان داشته باشند.

 

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن روز شوراها از زحمات و خدمات تمامی شوراهای اسلامی شهر و روستای دیواندره صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و توفیق آنها در راستای انجام رسالت سترگ شورا و خدمت به مردم بزرگوار و شریف شهرستان را از درگاه خداوند قادر متعال خواستارم.

 

امید است به حول و قوه الهي و همت عالي مردم و مسئولين روز به روز اين نهاد، بالنده تر و با تجربه تر از پيش در جهت ارائه «خدمت خالصانه و بي منت» و تصميم گيري در حوزه وظايف و اختيارات خود گام بردارد و در سالي كه توسط مقام معظم رهبري(مدظله العالي) به عنوان سال «رونق تولید» نامگذاري شده است، در خدمت به مردم شهرستان موفق باشيم.

 

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 2233 ]
برچسب ها