اخبار

پیام تبریک فرماندار دیواندره به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

پیام تبریک فرماندار دیواندره به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ جعفر توان فرماندار شهرستان دیواندره طی پیامی فرا رسیدن عید نوروز را به همه هم وطنان به ویژه مردم شریف شهرستان تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

«بسم الله الرحمن الرحیم»
«یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ»

بهار جلوه ای باشکوه از رحمت خداوند در جهان هستی است و فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند.

نوروز، مظهر احیای دوباره طبیعت، فرصت مناسبی است عهد و پیمان ببندیم که لحظه ای از تلاش و کوشش برای رسیدن به شهرستانی آباد و توسعه یافته، تحقق زندگی شایسته تر توام با معنویت، آرامش، امید و نشاط دست برنداریم و در راستای نیل به اهداف و رسالت خطیرمان که همان توسعه متوازن شهرستان است گام برداریم.

امید است با افزایش بهره وری و بهره گیری بهینه از پتانسیل، ظرفیت و منابع موجود براساس رویکرد اقتصاد مقاومتی، تحول آفرینی، نصب العین قراردادن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی، هماهنگی و همراهی با سیاست های دولت محترم تدبیر و امید را سرلوحه فعالیتها و اهداف خود قرار دهیم و آن طور که شایسته مردم شریف کشور بویژه شهرستان دیواندره است توفیقات لازم حاصل گردد.

اینجانب از تلاش و سعی آحاد مردم شریف و قدرشناس شهرستان درسالی که گذشت صمیمانه قدردانی و تشکر می نمایم و آغاز سال یک هزار و سیصد و نود و هفت و عید باستانی نوروز را به همه هموطنان و همشهریان عزیز تبریک عرض نموده و سالی سرشار از موفقیت و سربلندی را برای همگان آرزومندم.

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 1216 ]
برچسب ها