اخبار

پیام تبریک فرماندار دیواندره به مناسبت فرا رسیدن سال نو:

جعفر توان فرماندار دیواندره در پیامی فرا رسیدن سال 1398 را به مردم شریف شهرستان تبریک گفت.
پیام تبریک فرماندار دیواندره به مناسبت فرا رسیدن سال نو:

به گزارش پایگاه پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ متن پیام مهندس توان فرماندار دیواندره بدین شرح است:

 

رستاخیز نوروز یکی از باشکوه ترین جلوه های الهی و فصل بهار فصل شکوفایی طبیعت، مجالی برای تعمیق در آیات و نشانه های پروردگار است. نوروز نمادی از زیباشناسی و ژرفای اندیشه عاطفی و تفکر ایرانی و میراث بزرگ فرهنگی و معنوی ما و حلقه‌ اتصال نسل‌ها با یکدیگر است.

 

خدا را شاکریم در سالی که توسط رهبر حکیم و فرزانه انقلاب به نام سال "حمایت از کالای ایرانی" نام گذاری گردید، در راستای سیاستهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و اهداف عالیه دولت توانستیم در ارتقاء خدمت رسانی به آحاد جامعه بویژه مناطق روستایی و کم برخوردار شهرستان گام های بلندی برداریم.

 

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تمامی مسئولان و مردم شریف شهرستان، فرا رسیدن بهار شکوهمند را که تجلی مواهب الهی بر بستر طیبعت است را تبریک گفته و از  آستان حضرت احدیت مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی، مسالت می نمایم.

 

امید است با یاری از ذات لایزال الهی و پیروی از رهنمودهای حکیمانه رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی و اتکاء به سرمایه های ارزشمند انسانی و منابع موجود، موفقیت در مسیر خدمت به مردم شریف شهرستان بیش از پیش فراهم گردد.

 

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 304 ]
برچسب ها