اخبار

پیام تبریک فرماندار دیواندره به مناسبت روز پاسدار و روز جانباز

فرماندار دیواندره با صدور پيامي فرا رسيدن ميلاد باسعادت حضرت امام حسين(ع) و ولادت خجسته حضرت ابوالفضل العباس(ع) را كه به روز پاسدار و روز جانباز نامگذاري شده است را تبریک گفت.
پیام تبریک فرماندار دیواندره به مناسبت روز پاسدار و روز جانباز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ متن پیام مهندس توان بدین شرح است؛

سوم شعبان سالروز میلاد با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و چهارم شعبان میلاد باسعات حضرت ابوالفضل العباس(ع) است که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به میمنت و فرخندگی این ایام را به نام "روز پاسدار" و "روز جانباز"  نامگذاری و و به عنوان امانتی در تاریخ انقلاب اسلامی به یادگار و ودیعه گذاشت.

این ایام یادآور دلاور مردی های زرمندگان و پاسداران اسلام در هشت سال دفاع مقدس است که با نثار جان و یا بخشی از اعضای بدن خویش اجازه کوچک ترین تسلطی به دشمنان این آب و خاک ندادند.

پاسداران و جانبازان انقلاب اسلامی همواره با فداکاری، خستگی ناپذیری، اخلاق مداری و بلند همتی الگوهای ارزشمندی برای جامعه بوده و در مسیر اقتدار و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش آفرینی کرده اند.

اینجانب فرارسیدن سالروز میلاد با سعادت حضرت امام حسین(ع) و میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز پاسدار و روز جانباز را به تمامی پاسداران و جانبازان عرصه های جهاد و شهادت به ویژه پاسداران و جانبازان سرافراز و همیشه در صحنه شهرستان دیواندره تبریک عرض نموده و سلامتی و توفیقات روزافزون همگان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 124 ]
برچسب ها