اخبار

پیام تبریک فرماندار دیواندره به مناسبت روز معلم

فرماندار شهرستان دیواندره با صدور پیامی در پیامی سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم را تبریک گفت.
پیام تبریک فرماندار دیواندره به مناسبت روز معلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ متن کامل پیام مهندس توان فرماندار دیواندره به این شرح است:

 

شهید مطهری علم را با زیور اخلاق آراست و با نگاهی ژرف، نمایی زیبا و جامع از نظام فکری اسلام به جهانیان عرضه نمود و میراث ماندگار فکری و فرهنگی آن شهید والا مقام در شیرازه ی انقلاب اسلامی اثرات ماندگاری بر جای گذاشت.

 

"معلم" در فرهنگ تعالي بخش اسلامي، روشنگر چراغ فروزان هدايت و نجات بخش آدميان از ظلمت جهل و ناداني است و امروزه دستگاه عظیم و موثر آموزش و پرورش به عنوان سیستمی ترین نهاد آموزشی و تربیتی نقشی برجسته و تاثیر گذار در فرهنگ و الگو سازی جامعه داشته و به عنوان مهم ترین پایه و زیرساخت، روحیه انسجام، تعهد و امید را به نسل آینده منتقل می کند.

 

نظام آموزشی و تربیتی شهرستان در دو سال گذشته مورد توجه ویژه قرار گرفته، به گونه‌ای که افزایش میزان اعتبارات، احداث و توسعه فضاهای آموزشی و تکریم فرهنگیان از خدمات ارزنده به این قشر فرهیخته و فرزانه بوده است.

 

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری، فرا رسیدن روز معلم را به کلیه معلمان، فرهنگیان، اساتید دانشگاهی به خصوص فرهنگیان دلسوز ، فداکار و پیشکسوتان ارزشمند شهرستان دیواندره تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون آنان را از درگاه خداوند علیم مسئلت دارم.

 

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 1039 ]
برچسب ها