شنبه 25 مرداد سال 1399

اخبار

پیام تبریک فرماندار دیواندره به مناسبت روز ثبت احوال:

پیام تبریک فرماندار دیواندره به مناسبت روز ثبت احوال:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جعفر توان فرماندار دیواندره با صدور پیامی سوم دی ماه سالروز تاسیس ثبت احوال را تبریک گفت.

سوم دیماه روزملی ثبت احوال با صدور اولین شناسنامه ثبت رسمی وقانونی وقایع حیاتی وصدور شناسنامه در ایران پایه گذاری شده و یادآور قریب به یک  قرن تلاش ماندگار برای خانواده بزرگ سازمان ثبت احوال کشور است.

سازمان ثبت احوال با ثبت به موقع وقایع حیاتی، توانسته است با همدلی و همسویی همواره یاریگر دولت در بهسازی سیستم نوین اداری، پاسخگوئی کار آمدتر به مطالبات اجتماعی و تشخیص منابع و امکانات و توزیع عادلانه فرصت ها، در حوزه کارت هوشمند ملی و کاهش بسیاری از هزینه های دولت باشد.

اداره ثبت احوال شهرستان دیواندره نیز همگام با برنامه های توسعه ای کشور فعالیت های بسیار مثبتی را در سالهای اخیر انجام داده که ثبت به موقع وقایع حیاتی، صدور کارت ملی هوشمند، صدور شناسنامه مکانیزه و ... از جمله آن به شمار می رود که در ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت مراجعین بسیار حائز اهمیت بوده است .

اینجانب ضمن گرامیداشت سوم دیماه روز ملی ثبت احوال، لازم می دانم از تلاش ها و خدمات تاثیرگذار مدیریت و کارکنان ثبت احوال دیواندره تشکر و قدرداني نمایم، امید است همه این عزیزان در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی، سیاست های دولت تدبیر و امید و ارائه خدمات شایسته به شهروندان شریف دیواندره موفق باشند.

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 1039 ]
برچسب ها