اخبار

فرماندار عنوان کرد:

پرداخت بیش از 150 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در شهرستان/ دیواندره رتبه اول جذب تسهیلات اشتغالزایی استان

توان فرماندار دیواندره در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان گفت: تاکنون بیش از 150 میلیارد ریال تسهیلات از محل طرح های اشتغالزایی در شهرستان دیواندره پرداخت شده است.
پرداخت بیش از 150 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در شهرستان/ دیواندره رتبه اول جذب تسهیلات اشتغالزایی استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ جعفر توان اظهار داشت: از مجموع طرح های مصوب کارگروه اشتغال، 148 طرح با اعتبار 153 میلیاردو 340 میلیون ریال از محل تسهیلات اشتغال فراگیر و پایدار روستایی پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: در راستای توسعه پایدار روستاها، مبلغ یکصد میلیارد و نهصد میلیون ریال تسهیلات به 135 طرح اشتغال پایدار روستایی پرداخت شده است.

فرماندار دیواندره به تسهیلات اشتغال فراگیر اشاره کرد و گفت: برای ایجاد اشتغال و رفع بیکاری در شهرستان، به 13 طرح اشتغال فراگیر مبلغ 53 میلیاردو 250 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است.

مهندس توان با بیان اینکه شهرستان دیواندره رتبه اول جذب تسهیلات اشتغالزایی استان را کسب نموده است، افزود: با تلاش اعضای کارگروه اشتغال توانسته ایم بیش از تعهدات شهرستان تسهیلات اشتغالزایی را جذب و به طرح های مصوب پرداخت نماییم.

وی در پایان شهرستان دیواندره را دارای ظرفیت و پتانسیل لازم برای اجرای طرح های اشتغالزایی و اعطای تسهیلات در بخش های مختلف دانست.

لازم به ذکر است این تسهیلات در بخش های کشاورزی، دامپروری، صنعت و گردشگری پرداخت شده است.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 546 ]
برچسب ها