اخبار

باحضور استاندار کردستان :

٨/۴ میلیارد تومان پروژه و طرح بخش کشاورزی در شهرستان دیواندره افتتاح شد

در چهارمین روز از دهه مبارک فجر، با حضور استاندار کردستان ٨/۴ میلیارد تومان طرح وپروژه در بخش‌های کشاورزی و شیلات بصورت همزمان افتتاح و به بهره برداری رسید.
٨/۴ میلیارد تومان پروژه و طرح بخش کشاورزی در شهرستان دیواندره افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ بهمن مرادنیا در این مراسم ضمن ابراز خوشحالی از حضور بخش خصوصی در عرصه تولید و اشتغال گفت: تاکید می‌کنم که مدیران شهرستانی باید با همه توان در خدمت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی باشند.


وی افزود: کسانی که ریسک سرمایه‌گذاری را می‌پذیرند ارزشمند و باید به الگویی در منطقه برای سایر افراد تبدیل شوند تا آنان نیز تشویق به سرمایه‌گذاری در عرصه تولید شوند.


مرادنیا با بیان اینکه جلسات مختلفی برای تخصیص مناسب آب کشاورزی با مقامات کشوری برگزار شده است ابراز امیدواری کرد: با تخصیص سهم مناسب آب بتوان به  تحولات اساسی در کردستان ایجاد کرد.


استاندار کردستان افزود: سد سیازاخ امسال ۱۹ میلیارد تومان اعتبار دارد وتلاش می کنیم برای اتمام سد ۷۰ میلیارد تومان دیگر جذب کنیم.


مرادنیا در سفر بە شهرستان دیواندرە فاز اول پروژە پرورش ماهی سردابی پایاب سد سیازاخ را افتتاح کرد.


این پروژە با سرمایە‌گذاری پنج میلیارد تومان وبا ظرفیت اسمی تولید سالیانە ۴۰۰ تن بە بهرەبرداری رسید.

 

دیگر طرح های جهاد کشاورزی که امروز با حضور استاندار کردستان افتتاح و به بهره برداری رسید شامل؛ پروار بندی، گاوداری شیری، احداث کانال آبرسانی، اجرای آبیاری بارانی، اجرای آبیاری قطره ای، احداث ذخیره آب و برق رسانی به چاه های کشاورزی و گازرسانی به مجتمع گاو شیری ظفرآباد می باشد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 364 ]
برچسب ها