اخبار

در جلسه ای با حضور با حضور فرماندار دیواندره:

وضعیت پروژه های ادارات مجموعه وزارت نیرو در شهرستان دیواندره بررسی شد

صبح امروز با حضور مهندس توان فرماندار دیواندره، رئیس آبفا، مدیر توزیع برق، رئیس منابع آب و سرپرست اداره آبفار جلسه ای به منظور بررسی وضعیت پروژه های حوزه وزارت نیرو در شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.
وضعیت پروژه های ادارات مجموعه وزارت نیرو در شهرستان دیواندره بررسی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ توان فرماندار دیواندره اظهار داشت: باید راهکارهای مناسبی با استفاده از تمامی ظرفیت ها برای تسریع در اجرای پروژه های حوزه آب و فاضلاب شهرستان اتخاذ گردد.

 

مهندس توان تصریح کرد: تصفیه خانه آب، ایستگاه پمپاژ تازه آباد هیجان، مجتمع اوباتو و تک خوانی برق روستاها در اولویت پروژه های مجموعه وزارت نیرو در شهرستان است.

 

جعفر توان مهم ترین وظیفه مسئولین را خدمت صادقانه به مردم عنوان کرد و افزود: موفقیت در کارها و اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی در گرو تلاش و پیگیری فراهم می شود، ادارات مجموعه وزارت نیرو موتور محرکه توسعه شهرستان هستند چرا که تامین زیرساخت های توسعه عمرانی، کشاورزی، اقتصادی و تولیدی این مجموعه است.

 

وی از آبگیری مرحله دوم سد سیازاخ خبر داد و گفت: با اجرای مرحله دوم آبگیری سد سیازاخ مشکل آب شرب شهر دیواندره، مجتمع اوباتو و بخشی از کشاورزان پایاب سد حل خواهد شد.

 

فرماندار دیواندره بر تک خوانی کنتورهای برق روستاها تاکید و ابراز داشت: تلاش شود قطعی برق در شهرستان به حداقل برسد و طی یک برنامه ترمی شبکه برق و تک خوانی کنتور روستاها با جدیت بیشتر دنبال شود.

 

مهندس توان بیان کرد: پروژه های مربوط به اصلاح شبکه، احداث و بازسازی منبع آب و چاه های آب شرب روستاهایی که اعتبار آن توسط فرمانداری تخصیص داده شده با هماهنگی بخشداریها اجرا شود.

 

وی در ادامه بر پیگیری پروژه های در دست اجرا تاکید کرد و گفت: مشکلات و موانع پروژه های در دست اجرا را شناسایی و پیشنهادهای عملی برای رفع ان و تسریع در اجرای این پروژه ها را اعلام کنید تا با تلاش و پیگیری به نتیجه مطلوب برسانیم.

 

در این جلسه مسئولان ادارت حاضر در جلسه گزارشی از روند اجرا و وضعیت پروژه های در دست اقدام را ارائه کردند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 143 ]
برچسب ها