اخبار

با حضور مهندس توان:

وضعیت مجتمع های پرواربندی شهرستان دیواندره بررسی شد

وضعیت مجتمع های پرواربندی شهرستان دیواندره بررسی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ در جلسه ای با حضور مهندس توان فرماندار دیواندره وضعیت و فعال سازی مجتمع های دامپروری شهر زرینه و روستاهای هزارکانیان و کسنزان بررسی شد.

فرماندار دیواندره در این جلسه گفت: کلیه زیرساخت های لازم از سوی دستگاه های خدمات رسان شهرستان در مجتمع های دامپروری زرینه، هزارکانیان و کسنزان فراهم شده است.

جعفر توان بر حمایت از بهره برداران تاکید کرد و افزود: به تمامی بهره برداران از محل اعتبارات اشتغال پایدار تسهیلات برای احداث و سرمایه در گردش پرداخت خواهد شد.

مهندس توان ابراز داشت: مدیران عامل تعاونیها نسبت به تعیین تکلیف واحدهای این مجتمع ها تلاش نمایند و در صورت انصراف و یا عدم اجرای تعهدات توسط بهره برداران نسبت به جایگزینی اعضا اقدام شود.

مجتمع دام شهر زرینه شامل 38 واحد 30 رأسی گوساله، مجتمع دامپروری روستاهای هزارکانیان و کسنزان هر کدام شامل 25 واحد 100 رأسی گوسفند می باشد.

شایان ذکر است در حال حاضر 5 واحد از واحدهای مجتمع دامپروری کسنزان احداث و مشغول به فعالیت هستند.

در این جلسه که در محل دفتر فرماندار دیواندره برگزار شد بخشداران مرکزی و کرفتو، مدیرجهاد کشاورزی، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری، رئیس بانک کشاورزی شعبه زرینه و مدیرعامل مجتمع دامپروری شهر زرینه نیز حضور داشتند.

مقرر شد جلساتی با اعضای این تعاونیها در راستای هماهنگی و تسریع در احداث واحدهای مربوطه برگزار شود.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 657 ]
برچسب ها