پنج شنبه 23 مرداد سال 1399

اخبار

به مناسبت دهه فجر:

همایش پرچمداران انقلاب و وحدت در شهرستان دیواندره برگزار شد

همایش پرچمداران انقلاب و وحدت با حضور نماینده ولی فقیه در استان کردستان، فرماندار دیواندره، امامان جمعه و روحانیون و مسئولین شهرستان شامگاه دیروز دوشنبه در سالن اجتماعات فردوسی دیواندره برگزار شد.
همایش پرچمداران انقلاب و وحدت در شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ توان فرماندار دیواندره با بیان اینکه دهه فجر امسال رنگ و بوی شهید حاج قاسم سلیمانی را دارد، گفت: برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان امید آفرینی است.

 

جعفر توان با تاکید بر تشریح خدمات نظام، اظهار داشت: بیش از 180 میلیارد تومان پروژه در این ایام افتتاح و یا کلنگ زنی می شود به طوریکه اکثر پروژه های نیمه تکمیل شهرستان اتمام و در این ایام به بهره برداری می رسد.

 

وی تصریح کرد: سال آینده تمامی روستاهای داراری قابلیت گازرسانی شهرستان، از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

 

مهندس توان شهرستان دیواندره را در بحث رونق و تولید رتبه اول استان عنوان کرد و افزود: از تسهیلات کم بهره اشتغالزایی برای رونق تولید و اشتغال در شهرستان بویژه روستاها، بیشترین استفاده را کرده ایم.

 

فرماندار دیواندره ادامه داد: 5 سایت مخابراتی در این ایام افتتاح و 15 سایت دیگر نیز در شهرستان در حال اجرا است، احداث 37 مدرسه  شهرستان در سال جاری شروع شد که تعدادی از این پروژه ها به مناسبت دهه فجر افتتاح می شود.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود انتخابات را تجلی وحدت و انسجام ملی برشمرد و اظهار داشت: بستر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مهیا شده و انشاالله شاهد حضور باشکوه مردم در پای صندوق های رای خواهیم بود.

 

جعفر توان با بیان اینکه برگزاری انتخاباتی پرشور و باشکوه با مشارکت حداکثری مردم امکان پذیر است،خاطرنشان کرد: انتخابات پیش رو را در نهایت امنیت، سلامت و رعایت اصل بی طرفی برگزار می کنیم.

 

مهندس توان ابراز داشت: در نظام اسلامی ایران، انتخابات يكی از شاخص های مهم مردم سالاری دينی است، تلاش همه ما باید جلب مشارکت گسترده تر مردم در این انتخابات باشد.

 

در این همایش از روحانیون پیشکسوت شهرستان دیواندره تجلیل شد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 120 ]
برچسب ها