اخبار

فرماندار شهرستان دیواندره:

هفته دولت فرصتی ارزشمند برای میثاق با آرمان های امام راحل، شهدا، رهبر معظم انقلاب است

مهندس توان فرماندار شهرستان در شهدای دیواندرهگفت: هفته دولت فرصتی ارزشمند برای میثاق با آرمان های امام راحل، شهدا و رهبر معظم انقلاب و تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
هفته دولت فرصتی ارزشمند برای میثاق با آرمان های امام راحل، شهدا، رهبر معظم انقلاب است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مهندس توان ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: از مهمترین خصلت های این شهیدان والامقام ساده زیستی، مردمی بودن و مکتبی بودن بود که همواره سر مشق و الگوی مناسبی برای همه ما هستند.

جعفر توان با بیان اینکه خدمات و اقدام های دولت در شهرستان به طور شایسته و درخور منعکس شود، تصریح کرد: دستگاههای اجرایی شهرستان خدمات خود را در این هفته به مردم اطلاع رسانی کنند، بیان خدمات و اقدام های صورت گرفته دولت شامل کلیت نظام می شود.

  مهندس توان ابراز کرد: شهرستان دیواندره در زمینه های مختلف نزدیک به میانگین کشوری است و شرایط نسبتاً قابل قبول و مطلوبی دارد و هر ساله بر دامنه این خدمات و دستاوردهای نظام در این شهرستان افزوده می شود.

وی به پروژه های قابل افتتاح هفته دولت اشاره کرد و افزود: 74 پروژه عمرانی، آموزشی، خدماتی و  اشتغالزایی شهرستان با اعتباری بالغ بر 275 میلیارد ریال در هفته دولت سال جاری افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار دیواندره در ادامه خاطرنشان کرد: برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دولت و برنامه های فرهنگی در مراکز بخش را از دیگر برنامه های هفته دولت سال جاری است.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 178 ]
برچسب ها