اخبار

فرماندار دیواندره:

هزینه کرد تسهیلات اشتغال زایی شهرستان مورد نظارت دقیق قرار گیرد

هزینه کرد تسهیلات اشتغال زایی شهرستان مورد نظارت دقیق قرار گیرد

فرماندار شهرستان دیواندره گفت: دستگاه های اجرایی باید نظارت دقیق بر هزینه کرد تسهیلات داشته باشند.

جعفر توان تصریح کرد: باتوجه به حساسیت موضوع و نیاز امروز جامعه به تولید و اشتغال می طلبد ادارات سطح شهرستان توجه ویژه ای به مباحث اشتغالزایی داشته باشند.

مهندس توان با تاکید بر اطلاع رسانی دقیق و نحوه واگذاری تسهیلات اشتغالزایی، افزود: اعضای کارگروه اشتغال در تهیه ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان به تفکیک بخش های مختلف  شرح خدمات اداره مربوطه اهتمام ویژه ورزند.

وی اظهار داشت: باوجود پرداخت تسهیلات مشاغل خرد در گذشته، متاسفانه به دلیل عدم نظارت صحیح بر هزینه کرد این تسهیلات، همچنان شاهد رشد بیکاری در شهرستان و منطقه هستیم. براین اساس هزینه کرد درست تسهیلات امری ضروری است.

فرماندار دیواندره با بیان اینکه مهم ترین ظرفیت شهرستان کشاورزی و دامپروری است، گفت: از همه ظرفیت ها و قابلیت های شهرستان در راستای ایجاد اشتغال پایدار استفاده شود.

جعفر توان در ادامه تاکید کرد: کارشناسان فنی شورای اشتغال به عنوان نماینده اداره مربوطه آمار و اطلاعات درست را جمع آوری و درخواست های متقاضیان دریافت تسهیلات را بررسی و پیگیری نمایند.

نماینده عالی دولت در پایان ابراز داشت: بانک های عامل با پرداخت سریع تسهیلات به طرح های اشتغالزایی در رفع مشکل بیکاری و توسعه تولید و اشتغال شهرستان که نهایتاً منجر به توسعه پایدار خواهد شد، همکاری نمایند.

لازم به ذکر است سهم شهرستان دیواندره از تسهیلات اشتغالزایی 320 میلیارد ریال است.

جلسه شورای اشتغال و کارگروه رفع موانع تولید شهرستان به منظور ارائه خدمات بهتر و تسهیل در امور متقاضیان، به صورت هفته ای در محل فرمانداری دیواندره به صورت منظم برگزار می گردد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 844 ]
برچسب ها