اخبار

فرماندار شهرستان دیواندره:

نیروی انتظامی رکن اصلی نظم و امنیت در جامعه است

نیروی انتظامی رکن اصلی نظم و امنیت در جامعه است

جعفر توان فرماندار دیواندره در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان گفت: شاخص اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایجاد امنیت در جامعه است و نیروی انتظامی مهم ترین رکن برقراری نظم و امنیت می باشد.

مهندس توان تصریح کرد: وظیفه نظام و دولت ایجاد بستر مناسب برای توسعه پایدار است و در این راستا برقراری امنیت از مهم ترین ملاک ها می باشد، در سایه امنیت امورات اقتصادی منطقه و مردم ارتقا می یابد.

وی اظهار داشت: همه ما قدردان امنیت در کشور هستیم چرا که این امنیت را به راحتی به دست نیاورده ایم و بدون شک امنیت پایدار را مرهون همراهی و حضور مردم در صحنه های انقلاب هستیم.

فرماندار دیواندره با بیان اینکه امنیت از صدر اسلام اهمیت زیادی داشته است، افزود: حضرت علی(ع) در بحث امنیت می فرمایند؛ بدترین جا برای سکونت جایی است که ساکنین آن امنیت نداشته باشند.

جعفر توان ابراز داشت: امروز در نظام مقدس جمهوری اسلامی در بالاترین حد امنیت قرار داریم و نیروی انتظامی علاوه بر اقتداری که در حفظ امنیت دارد توانسته است در دل مردم جای گیرد و اعتماد و مشارکت مردم را جلب کند.

مهندس توان احساس امنیت از سوی مردم را برای تامین امنیت روانی مهم دانست و افزود: امنیت باید مردم محور باشد، مردم و مسئولین باید در کنار هم و همیار یکدیگر باشند تا شاهد رشد و شکوفایی در جامعه بود.

فرماندار دیواندره در پایان از تلاشهای سرهنگ سورنی فرمانده انتظامی شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی باحضور فرماندار دیواندره، فرمانده انتظامی استان کردستان در دومین جلسه شورای اداری شهرستان در محل سالن مجتمع فرهنگی هنری برگزار شد.

در این مراسم  از تلاشهای سرهنگ قدرت سورنی تقدیر و سرهنگ حمید رضایی به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان معرفی شد.

قدرت سورنی به مدت 4 سال فرماندهی انتظامی شهرستان دیواندره را بر عهده داشت.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 845 ]
برچسب ها